Q&Hrej - Jaké oznámení z proběhlých konferencí vás nejvíce zaujalo?
Článek Q&Hrej - Jaké oznámení z proběhlých konferencí vás nejvíce zaujalo?

Q&Hrej - Jaké oznámení z proběhlých konferencí vás nejvíce zaujalo? | Kapitola 3

Martin Synek David Plecháček Tadeáš Pepř Aleš Tihlařík Lukáš Černohorský Jakub Fišer Radek Raudenský Tomáš Rosa Petr Jan Berka

Martin Synek, David Plecháček, Tadeáš Pepř, Aleš Tihlařík, Lukáš Černohorský, Jakub Fišer, Radek Raudenský, Tomáš Rosa, Petr Jan Berka

20. 6. 2022 14:20 1

Seznam kapitol

1. ALEŠ TIHLAŘÍK - INDIEKACE 2. MARTIN SYNEK - I'M PICKLE RICK 3. TOMÁŠ ROSA - DEKADENCE HERNÍCH FESTIVALŮ 4. DAVID PLECHÁČEK - UNIKÁTNÍ DRAHOKAMY 5. LUKÁŠ ČERNOHORSKÝ - PROSÍM DEJTE MI NOVÉ DIABLO!
6. TADEÁŠ PEPŘ - SENTIMENT Z PENTIMENT 7. JAKUB FIŠER - ČAS NOVÝCH SCI-FI ZAPOČAL 8. PETR JAN BERKA - NADĚJE V RESPAWN 9. RADEK RAUDENSKÝ - DEPRESE A CODKO

Máme za sebou jedny z největších letošních konferencí, na kterých jsme se dočkali mnoha oznámení, a před sebou další sezónu velkých vydání. Některé tituly dorazí letos, jiné až v dalších měsících - které z nich redakci Hrej nejvíce zaujaly?

Reklama
Reklama

TOMÁŠ - DEKADENCE HERNÍCH FESTIVALŮ

Zaujalo mě, jak rok od roku je tenhle červnový herní svátek slabší. Teď to nemyslím na počet oznámených novinek. To bych řekl, že škála žánrů i titulů byla docela bohatá, a každý si určitě našel něco svého, co si přidal na seznam přání. Ale mám tím na mysli atmosféru. Začínám z toho totiž mít jakýsi dekadentní pocit.

Vzpomínám si, jak jsem se vždycky těšil na první letní měsíc, právě kvůli E3. Ačkoliv jsem nikdy nebyl v Los Angeles, tak mi stačilo celou show jen sledovat přes internet, a hltal jsem téměř každá slova vývojářů o jejich nově oznámených hrách. Pódium, velkoplošná obrazovka, jásající lidi… tohle nejspíš bylo důvodem, proč jsem byl z festivalu nadšený. Fakt mi to chybí. Na druhou stranu, nedivím se nikomu, že volí skromnější online představení, na které není nutné vynaložit tolik peněz, jako na okázalé prezentace během několika dní. Ukázalo se, že to funguje, takže proč to nedělat?

Ale abych tu jen nebrečel tak vypíchnu pár her. Jsem zvědavý na Stormgate. Očekávám, že to bude takový příjemný mix Warcraftu se Starcraftem, když to jsou „er-té-eska“, na kterých tvůrci z Frost Giant Studios pracovali, než opustili Blizzard. Určitě si chci zahrát The Last of Us Part I, ačkoliv to je můj oblíbený kousek, co jsem si už párkrát střihnul, tak chci zkusit, jak mi 3D zvuk a podpora haptické odezvy i adaptivních triggerů zesílí zážitek z hraní. K tomu si postesknu, že remake Uncharted bych uvítal s mnohem otevřenější náručí. Překvapil mě Pentiment. Obsidian mám rád, historii ještě radši a středověk je rozhodně bohaté téma, takže snad v listopadu vyzkouším tuhle zajímavě stylizovanou narativní detektivku. A to bude nejspíš vše z toho, co mě zaujalo „úplně nejvíc“.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz