Saints Row Recenze Recenze rebootu Saints Row, šíleného vyzyvatele GTA

Recenze rebootu Saints Row, šíleného vyzyvatele GTA

Aleš Tihlařík

Aleš Tihlařík

22. 8. 2022 16:00 3

Seznam kapitol

1. JAK SE STÁT SVATÝM? 2. HORDA Z ALIEXPRESSU 3. BUDUJ KRIMINÁLNÍ IMPÉRIUM, POSÍLÍŠ CÍRKEV

Abyste se stali svatým, musíte být po celý život věrným služebníkem církve. To s sebou ovšem nese jistá rizika – svatý Vavřinec údajně skončil ugrilován, svatého Edmunda svázali ke stromu, prošpikovali šípy a pak pro jistotu ještě zbavili hlavy, no a svatý Cyriak pro změnu přišel o všechny končetiny. A hlavu mu pak samozřejmě sťali taky, protože tradice se mají udržovat.

Reklama
Reklama

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  • Doporučená cena: 1 480 Kč (PC)
  • Na kterých platformách vychází? PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S
  • Potěší vás v případě, že: Vám opravdu chybí šílené městské akce
  • Česká lokalizace: Ano (titulky)
  • Bude vás bavit, pokud: Máte smysl pro humor
  • Budete nenávidět, pokud: Máte příliš vysoké standardy
  • Jak dlouho mi hra vydrží? Hlavní příběh trvá zhruba 15-20 hodin, vedlejší aktivity klidně další desítky hodin – ale skotačení v nich vás moc bavit nebude…
  • Jak je hra obtížná? Na výběr máte nejen pět přednastavených stupňů obtížnosti, ale i podrobnější nastavení mnoha dalších aspektů, takže vhodnou obtížnost si pro sebe vybere každý
  • Disponuje hra multiplayerem? Ano, celou hrou je možné projít ve dvoučlenné kooperaci. Kompetitivní multiplayer není přítomen.

Tímto vás od svatého života rozhodně nechci odrazovat, ba právě naopak – ke svatořečení totiž vedou i rychlejší a méně bolestivé cesty. Jednou z nich je například založení zločinného gangu jménem „Svatí“. Jistě, svatost technicky vzato nejde úplně dohromady s přejížděním, mlácením a odpalováním lidí, ale život ve fiktivním, divoce-západním městě Santo Ileso holt podobné aktivity vyžaduje. Aneb vítejte v Saints Row, rebootu Saints Row, který je ale prakticky úplně stejný jako Saints Row. Tedy, ehm… Cože?

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz