Recenze Razer Huntsman V2, prémiové klávesnice za prémiovou cenu
Článek Recenze Razer Huntsman V2, prémiové klávesnice za prémiovou cenu

Recenze Razer Huntsman V2, prémiové klávesnice za prémiovou cenu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

21. 11. 2021 22:33

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. SPÍNAČE 3. POUŽÍVÁNÍ, SOFTWARE, ZÁVĚR

Není vždy potřeba přinášet úplně nové produkty. Pokud vám něco dobře funguje, může se daný produkt pouze lehce vylepšovat a prodávat neustále. Jedním z takových úspěšných produktů je i klávesnice Huntsman, která vedle dalších řad mířila na osvědčenou kvalitu a nově i na opto-mechanické spínače. Jak tato klávesnice dopadla si ukážeme v dnešní recenzi.

Reklama
Reklama

BALENÍ, VZHLED

Balení vás skutečně moc nepřekvapí. I když je klávesnice poměrně dost drahá, v balení na vás čeká pouze klávesnice a přidružená podložka pod ruce. Klasicky ale nabízí Razer dost vycpané krabičky, které se hodí i na výstavku.

Razer Huntsman V2 se vzhledem moc neliší nejen od své předchozí revize, ale ani od svého bratříčka Blackwidow. Upřímně moc netuším, jaký je důvod mít vedle sebe sérii Huntsman a Blackwidow, ale to je pouze malá poznámka. Ať tak či onak má Huntsman V2 prémiový vzhled. Tělo je poměrně těžké, což je za mě u klávesnice plus – i díky tomu totiž působí neskutečně bytelně. Na vrchní straně je umístěn hliníkový panel, který je úplně hladký a černý, což přidává k onomu prémiovému vzhledu.

Recenze Razer Huntsman V2, prémiové klávesnice za prémiovou cenu

Celkové uhlazenosti a serióznosti přidává i velice jednoduchá kostra klávesnice, která je poměrně ostře hranatá, ale bez výraznějších okrajů. To akorát nabourává trojice tlačítek v pravém horním rohu, které slouží pro ovládání hudby a hlasitosti. Na spodní straně najdeme klasicky dvojité nožičky nabízející dva stupně zdvižení klávesnice.

Ke klávesnici navíc dostanete i podložku pod ruku, která je konečně vyřešená chytře – zatímco Blackwidow taktéž dostala podložku, její připojení ke klávesnici neexistovalo. Podložka prostě „byla“ a ke klávesnici ji nebylo možné nijak pevněji nasunout. U Huntsman V2 jsou konečně přítomny magnety, které sice nejsou tak silné, jak by bylo potřeba, ale podložka u klávesnice při posouvání drží, což byla alfa a omega celého mého problému. Podložka je v příjemné výšce, je měkká a nedá se jí tak nic vytknout.

Musím říct, že vzhledově se dá Razeru u tohoto modelu vytknout jen máloco. Je jasné, že kvůli celkovému cílení značky i klávesnice nebude tato volba pro každého, ale pokud se tak stane, dostane zákazník nejen prémiový vzhled, ale i perfektní funkčnost, kterou si představíme následovně.

Recenze Razer Huntsman V2, prémiové klávesnice za prémiovou cenu
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz