Hardware Článek Recenze Corsair Sabre RGB Pro Wireless, skvělé myšky s drsnou konkurencí

Recenze Corsair Sabre RGB Pro Wireless, skvělé myšky s drsnou konkurencí

Radek Raudenský

Radek Raudenský

10. 11. 2021 13:59

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ 3. SOFTWARE, ZÁVĚR

I když přesvědčovat hráče je těžké, výrobci hardwaru se o to neustále snaží. Ve svém okolí mám hned několik známých , kteří jsou přesvědčeni o tom, že těžká myš je ta správná, případně že s lehkou myší by neměli ten správný pocit přesnosti a to samé pro ně platí i u bezdrátu. To ale výrobce neodrazuje, jelikož kouzlo lehkých a bezdrátových hlodavců začíná objevovat čím dál tím více hráčů, na což chce navázat i Corsair s další revizí svého produktu Sabre. Ten se honosí dost dlouhým názvem – Corsair Sabre RGB Pro Wireless Champion Series – a my se dnes podíváme na to, jak se tahle novinka povedla.

Reklama

BALENÍ, VZHLED

Myška dorazí v klasické černo-žluté krabičce, která se za svůj design stydět nemusí. Z vnitřku na vás ale nic překvapivého nevypadne, Corsair kromě myši a USB donglu přibalil pouze kabel na nabíjení. Ten je po vzoru předchozích Sabre myšek paracordový, vnější textilní část je tedy volnější a zabraňuje tak nadměrnému tření. Samozřejmě myška je primárně bezdrátová, i tak jde ale o velmi hezký bonus.

Recenze Corsair Sabre RGB Pro Wireless, skvělé myšky s drsnou konkurencí
i Zdroj: Hrej.cz

Pojďme ale na vzhled a zpracování hlavní hvězdy dne. Sabre Pro Wireless je 129 mm hluboká, 70 mm široká a 43 mm vysoká – jde tak o většího zástupce herních myší. Její hřbet tvoří lehce pogumovaný plast, díky čemuž se myš dobře drží a neklouže z ruky. Klasicky nalezneme na levém boku dvojici programovatelných tlačítek, celkově myš disponuje pěti tlačítky. Pod těmi hlavními se skrývají Omron spínače a oddělené levé i pravé tlačítko je nasazené přímo na spínači, díky čemuž je jeho stisknutí okamžité.

Tím asi největším tahákem je ale spojení velice nízké hmotnosti a bezdrátovosti. Sabre Pro Wireless váží pouhých 79 gramů, což je přibližně o 10 gramů více než ty nejlehčí kusy na trhu. Corsair tyto gramy vyměnil za RGB podsvícení svého loga, dodatečné tlačítko na spodku myši pro přepnutí DPI a malé LED tlačítko značící zvolený mód. Co se připojení týče, zvládne myš kromě 2,4 GHz i Bluetooth.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz