Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R Recenze Recenze Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R, nejlepšího herního zpracování Rychle a zběsile a zároveň nejhorší závodní hry roku

Recenze Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R, nejlepšího herního zpracování Rychle a zběsile a zároveň nejhorší závodní hry roku

Aleš Tihlařík

Aleš Tihlařík

30. 11. 2021 13:55

Seznam kapitol

1. Rodinná pouta 2. Ve stínu dekády starých her 3. „Víš, co to znamená DK?“ „Donkey Kong?“ „Dost Kousaný“

Světoznámou značku Rychle a zběsile nejspíš není potřeba dlouho představovat. Dříve byla známá jako série pro všechny automobilové „kajnšmetke“, dnes ve své asi osmadvacáté inkarnaci baví hlavně mainstreamové publikum. Odklon od ilegálního závodění k přeskakování mezi paneláky brali pravověrní fanoušci celkem nelibě, ale jak už to tak bývá, jejich nářky nejsou v penězi přetékajích trezorech tvůrců příliš slyšet.

Reklama
Reklama

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

  • Doporučená cena: 999 Kč (Nintendo E-shop)
  • Na které platformě vychází? PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch
  • Potěší vás v případě, že: Vy nebo vaše dítě milujete seriál Rychle a zběsile: Závodníci v utajení
  • Česká lokalizace: Nikoliv
  • Bude vás bavit, pokud: Jste už odehráli úplně všechny arkádové závody na světě a stále chcete víc
  • Budete nenávidět, pokud: Jste někdy hráli jiné arkádové závody alespoň průměrné kvality
  • Co je na světě nejdůležitější? Rodina.

Se snahou o oslovení širšího publika se v dnešní době nepokrytě pojí i rozšiřování značky mimo běžnou cílovou skupinu. V případě Rychle a zběsile se konkrétně bavíme o animované odbočce Spy Racers (česky Závodníci v utajení), začínající v roce 2019 jako seriál na Netflixu. Cílí na omladinu, pro kterou se banda vybuchujících, osvalených a potetovaných chlápků sice jeví lehce nevhodně, nicméně i jim je nezbytně nutné předat informaci, že tradiční rodina je na prvním místě.

No a novinkou v této sérii je i hra s poetickým a takřka nekonečným názvem Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R. Ta v listopadu dorazila na všechny myslitelné i nemyslitelné platformy, přičemž já se vám pokusím přiblížit, jakým způsobem funguje její verze pro Nintendo Switch. Tak tedy – tuňákový sendvič do ruky, připoutat a pojďme na to!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz