Q&Hrej - Utkvěl vám v hlavě nějaký citát nebo rčení ze hry?
i Zdroj: Youtube Agraelus
Q&Hrej Článek Q&Hrej - Utkvěl vám v hlavě nějaký citát nebo rčení ze hry?

Q&Hrej - Utkvěl vám v hlavě nějaký citát nebo rčení ze hry? | Kapitola 4

Martin Synek David Plecháček Tadeáš Pepř Aleš Tihlařík Lukáš Černohorský Petr Jan Berka

Martin Synek, David Plecháček, Tadeáš Pepř, Aleš Tihlařík, Lukáš Černohorský, Petr Jan Berka

2. 8. 2022 12:20

Seznam kapitol

1. ALEŠ TIHLAŘÍK - ZAKLÍNAČSKÉ OPOJENÍ 2. LUKÁŠ ČERNOHORSKÝ - JAK JINAK 3. DAVID PLECHÁČEK - DEUS EX 4. PETR JAN BERKA - METAL GEAR SOLID V 5. TADEÁŠ PEPŘ - I GOT A PLAN 6. MARTIN SYNEK - TRANSCENDING HISTORY

Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact… same fucking thing… over and over again, expecting… shit to change.

Reklama
Reklama

PETR JAN BERKA - METAL GEAR SOLID V

Na hře se dá hledat mnoho odvětví, která ukazují její kvalitu. Samozřejmě můžeme být ohromeni grafickou krásou nebo soubojovým systémem, scénář je ale v tomto ohledu daleko důležitější. Aby se hráči podařilo dohrát velký RPG titul, musí mu na postavách, jenž se v něm objevují, záležet a dále se zajímat o jejich potřeby a pocity. Jak jinak chcete ospravedlnit těch 160 hodin na zaklínačovi než tím, že Marigolda, Triss a Yenefer prostě máte rádi. 

Není to jednoduchý úkol, ale tvůrci Metal Gear Solid V se tohoto úkolu zhostili na výbornou. Osud se na začátku hry nemazal s žádnou postavou, jedna však, Miller, dokázala svou bolest prodat do legendárního monologu. Ten se díky své hloubce a notné dávky meme využití zapsal do hlavy nezměrných spoust lidí po celém světě. 

Konkrétně jde o známá slova „Why are we still here? Just to suffer? Every night, I can feel my leg... And my arm.… even my fingers... The body I've lost... the comrades I've lost... won't stop hurting... It's like they're all still there. You feel it, too, don't you? I'm gonna make them give back our past!“. Nevím, jak je to u vás, ale vždy po této hlášce musím ještě těch pár misí pro Millerovi krásné oči udělat. Oh Wait!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz