Q&Hrej - Na jakou hru se letos těšíte nejvíc a na jakou jste zvědaví?
i Zdroj: Vlastní
Q&Hrej Článek Q&Hrej - Na jakou hru se letos těšíte nejvíc a na jakou jste zvědaví?

Q&Hrej - Na jakou hru se letos těšíte nejvíc a na jakou jste zvědaví? | Kapitola 8

Martin Synek David Plecháček Aleš Tihlařík Lukáš Černohorský Jakub Fišer Radek Raudenský Tomáš Rosa Patrik Jelínek

Martin Synek, David Plecháček, Aleš Tihlařík, Lukáš Černohorský, Jakub Fišer, Radek Raudenský, Tomáš Rosa, Patrik Jelínek

13. 6. 2022 14:30 2

Seznam kapitol

1. ALEŠ TIHLAŘÍK - VLASTNÍ PRAVIDLA 2. DAVID PLECHÁČEK - POTTERHEAD 3. LUKÁŠ ČERNOHORSKÝ - DRAČÍ HOROR 4. PATRIK JELÍNEK - OCELOVÝ GREEDFALL
5. TOMÁŠ ROSA - PLNĚNÍ DĚTSKÝCH SNŮ 6. JAKUB FIŠER - FOTBÁLEK TO JISTÍ 7. RADEK RAUDENSKÝ - CALL OF DUTY SPÁSA 8. MARTIN SYNEK - ŽELVY NINJA

I po spoustě odkladů se před námi rýsuje nabitý konec roku, který nabídne celou várku velkých i menších her. Na které z nich se redakce nejvíce těší?

Reklama
Reklama

MARTIN SYNEK - ŽELVY NINJA

Přiznám se, že letos v hledáčku mám snad jen dvě hry, na které se vysloveně těším, ale u jedné z nich si datem vydání stále nejsem tak úplně jistý. Nejprve začnu tou druhou, na kterou jsem zvědav snad úplně nejvíce. Myslím, že nebudu jediný, který se hodně těší na God of War: Ragnarok. Pokračování severské cesty Krata a Atrea mě samotného neskutečně láká a vidina vyvrcholení dlouholetého příběhu Ragnarokem je třešinkou na pomyslném dortu. Stále doufám, že se této hry dočkáme ještě letos, nicméně pokud ne, nezbude mi nic jiného, než čekat stejně jako další fanoušci. 

Další hrou jsou Želvy Ninja. Konkrétně Shredders Revenge, které přišly na přetřes i při aktuálním Summer Game Festu. Vývojářskému týmu Dotemu, který má celý projekt na starosti, hodně věřím a dle posledních upoutávek snad nebudu zklamán. V této hře se totiž spojuje moje nejoblíbenější dětská hrdinská banda mutantních želv, které ovládají starodávná bojová umění, a také jméno Mikea Pattona, který přezpíval pro tuto hru onu ikonickou znělku. Jak známo, jde o zpěváka kapely Faith No More, která je mou nejoblíbenější kapelou ze všech. 

O kvalitách TMNT se budeme všichni moci přesvědčit už 16. června 2022, kdy samotná mlátička vychází. Hra na oldschool vizáž a staré beat em up principy na mne samotného působí velice pozitivně, a když si k tomu přičtu kooperativní multiplayer až pro šest lidí u konzole či online, nemám nad čím přemýšlet. Snad bude výsledný produkt stát doopravdy za to. Moc bych si to přál. 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz