Recenze Creative Outlier Air V3, budgetových bezdrátových špuntů pro hráče
Článek Recenze Creative Outlier Air V3, budgetových bezdrátových špuntů pro hráče

Recenze Creative Outlier Air V3, budgetových bezdrátových špuntů pro hráče

Radek Raudenský

Radek Raudenský

15. 12. 2021 20:00

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. ZVUK 3. POUŽÍVÁNÍ 4. SOFTWARE, ZÁVĚR

Při hraní na Samsung Fold jsem vyzkoušeli ještě jedna bezdrátová sluchátka, a to čerstvou novinku od společnosti Creative, model Outlier Air V3. Ten je na rozdíl o Samsung Buds Pro či Airpods Pro jasně cílen na zákaznickou skupinu hráčů. A to nejen designem, ale také softwarem. K tomu dodává klasické funkce tzv. true wireless sluchátek a pěknou cenovku. Jak se se sluchátky hraje a jak celý produkt dopadl si představíme v recenzi.

Reklama
Reklama

BALENÍ, VZHLED

Na rozdíl od jiných značek se Creative nebyl v otázce krabičky nijak zdrženlivý. Přijde vám docela pěkné balení s magnetickým obalem, kde na vás pod průhledným plastem čekají odděleně sluchátka a nabíjceí pouzdro. V balení se ale toho o moc víc nenachází, nechybí očekávatelné příslušenství jako náhradní špunty a nabíjecí USB-C kabel.

Recenze Creative Outlier Air V3, budgetových bezdrátových špuntů pro hráče

Designově si výrobce skutečně vyhrál. Nečekejte obyčejnou nabíjecí stanici, tahle sluchátka jsou prostě stylová. Krabička, v níž se sluchátka nachází a nabíjí, je netradičně zaoblená a podlouhlá a rozhodně patří mezi větší pouzdra, která v tomto segmentu najdete. Stále se však pohodlně vejdou do kapsy a v batohu se naprosto ztratí. Z přední strany jsou vidět hlavní a také jediné prvky – tři LED diody signalizující stav nabití jak sluchátek, tak samotné stanice, a USB-C zdířka pro nabíjení.

Zatímco konkurence si zvykla na otevírání celé stěny, které je občas trochu krkolomné, Creative na to šel jinou cestou. U Outlier Air v3 totiž zatlačením na bok krabičky v zásadě vysunete vnitřní nosiče sluchátek. Rozhodně jde o stylovou, ale zejména účelnou a jednoduchou cestu, jak se ke sluchátkům dostat. Sluchátka jsou pak klasicky přidržena magnetem, design vnitřku je ale udělaný velice dobře a sluchátka z jamek nijak složitě nedolujete – stačí je prstem posunout směrem nahoru. Vnitřek je zpracován robustně a nezdá se, že by šlo o levný kus plastu. Celkově tak krabička působí bytelně.

Recenze Creative Outlier Air V3, budgetových bezdrátových špuntů pro hráče

Samotná sluchátka jsou taktéž designově zajámavá. Jde tradičně o špunty, které jsou designované tak, aby mířily přímo do zvukovodu. Vnější stranu ale zdobí osvětlený kruh, který signalizuje stav – tedy zda jsou sluchátka připojena, nabíjí se, či zrovna přehrávají hudbu. Vnitřek kruhu pak slouží jako dotyková ploška pro ovládání. Vnitřnosti skrývají 6 mm měnič s klasickým frekvenčním rozsahem a citlivostí -45. Bohužel se dočkáte pouze podpory kodeku AAC.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz