Q&Hrej - Stíháte přes léto dohánět herní resty?
i Zdroj: WIRED
Q&Hrej Článek Q&Hrej - Stíháte přes léto dohánět herní resty?

Q&Hrej - Stíháte přes léto dohánět herní resty? | Kapitola 6

David Plecháček Tadeáš Pepř Aleš Tihlařík Lukáš Černohorský Radek Raudenský Tomáš Rosa

David Plecháček, Tadeáš Pepř, Aleš Tihlařík, Lukáš Černohorský, Radek Raudenský, Tomáš Rosa

10. 8. 2022 09:40 3

Seznam kapitol

1. ALEŠ TIHLAŘÍK - TAK POCHVÁLÍM SE 2. TOMÁŠ ROSA - STÁLE VĚTŠÍ SEZNAM 3. DAVID PLECHÁČEK - HRAMI PŘESYCEN 4. TADEÁŠ PEPŘ - ZIMA MOUDŘEJŠÍ LÉTA 5. LUKÁŠ ČERNOHORSKÝ - ZOBÁNÍ CELÝ ROK 6. RADEK RAUDENSKÝ - NEMÁM ČAS

Herní sucho se rozjelo naplno a kromě menších indie her se prakticky žádných velkých novinek nedočkáváme. Je tedy ideální čas na to, abychom opět otevřeli naše herní knihovny a pustili se do odškrtávání restů. Jak to zvládá naše redakce?

Reklama
Reklama

RADEK RAUDENSKÝ - NEMÁM ČAS

Herních restů mám opravdu spoustu a patří mezi ně ty největší klasiky, které sem za svůj život zkrátka nedokázal odehrát. A ano, říkal sem si, že si je v okurkové sezóně vyzkouším a konečně budu moci zasáhnout do diskuzí, do kterých jinak nemám argumenty. Jenže tohle léto je prozatím nabitější než kterékoliv jiné, a to i z důvodu, že naši kluci nechtějí hrát a já chci udržet na webu alespoň nějaký přísun nových her.

I z toho důvodu sem se pustil do Arma Reforger, zrecenzoval DLC pro OlliOlli World a napsal dojmy z Rollerdrome. Teď se mi v knihovně nakupil Cartel Tycoon a další dva tituly, o kterých zatím nemohu mluvit – a jen co se alespoň trochu vzpamatuju, pojedeme na Gamescom, nějaká dovolená a zase začnou školní povinnosti. A samozřejmě, abych nezapomněl, ještě se k tomu přidala limitovaná akce v Hunt: Showdown a nabité aktualizace do GTA V. 

Tudíž bohužel nestíhám. Moc rád bych tak učinil, paradoxně si ale říkám, že více času budu mít v zimě, jelikož kromě Call of Duty mě láká možná tak Skull and Bones, pecky jako God of War Ragnarok nebo The Callisto Protocol se mi tak vyhnou a třeba se do toho třetího Zaklínače už konečně pustím.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz