Co přinesla prezentace Ubisoft Forward?
i Zdroj: Hrej.cz
Témata Článek Co přinesla prezentace Ubisoft Forward?

Co přinesla prezentace Ubisoft Forward?

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 6. 2021 03:00

Seznam kapitol

1. ŠÍLENÍ KRÁLÍCI, ZTRACENÁ PANDORA A LEKCE HRY NA KYTARU 2. BONUSOVÝ OBSAH 3. FILMOVÉ OKÉNKO

Také Ubisoft si na letošní E3 připravil speciální prezentaci. Pokud jste Ubisoft Forward nestihli, zkuste se začíst do shrnujícího článku, v němž najdete vše podstatné.

Reklama

MARIO + RABBIDS: SPARKS OF HOPE

Jedna z hlavních novinek unikla už koncem pracovního týdne, v rámci show pak došlo na potvrzení pokračování bláznivého crossoveru Mario + Rabbids. S podtitulem Sparks of Hope se vrací dobře známé postavy, které se tentokrát vydají za hranice Mushroom Kingdom, aby se pokusily o záchranu celé galaxie. Na cestě potkají dosud neviděné padouchy a také nové kamarády, v králičí verzi se objeví například Rosalina. Hra vyjde někdy během příštího roku exkluzivně na konzoli Nintendo Switch.


AVATAR: FRONTIERS OF PANDORA

Ukázal se i velký šéf Yves Guillemot, který divákům nabídl ochutnávku z Avatar: Frontiers of Pandora. First-person akční adventura zasazená do open-world světa vzniká pod rukama autorů The Division - Massive Entertainment, základním pilířem je in-house engine Snowdrop. Vývojáři spolupracují s Disney a Lightstorm Entertainment. Hráči se podívají na dosud neprozkoumaná místa planety Pandora, kde národ Na’vi stále bojuje proti agresivním kolonizátorům. Hra vyjde během příštího roku na PC a na konzolích PS5 a Xbox Series, objeví se také ve streamovacích službách Stadia a Luna.


RAINBOW SIX EXTRACTION

Ještě před prezentací si Ubisoft ujasnil, jak se bude jmenovat další příspěvek ke značce Rainbow Six, pak už nic nebránilo plnohodnotnému představení. Cinematickou ukázku vystřídaly záběry přímo z akce, v níž si několik specialistů klestilo cestu parazity zamořenými prostory. Vývojáři přichystali rozmanité potvory, ostřílení operátoři budou mít naštěstí k dispozici celou řadu zlepšováků, s nimiž se šance na přežití přece jen o něco zvyšuje. Extraction míří na konzole PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series a na PC, termín vydání je stanoven na 16. září.


ROCKSMITH+

Chystáte se začít s hrou na kytaru? Patrně jste si nemohli vybrat lepší čas. Ubisoft totiž oznámil Rocksmith+, předplatitelskou službu, která by měla proces učení značně zpříjemnit a pravděpodobně také urychlit. Tentokrát navíc postačí telefon s fungujícím mikrofonem, možnost připojit nástroj kabelem však zůstává zachována. Program nabídne bohatou knihovnu písniček různých žánrů pro akustickou a elektrickou (i basovou) kytaru. Novinka je nyní v uzavřené betě, během léta dorazí na PC, v listopadu pak také na konzole. 


FAR CRY 6

Ukázka k šestému dílu série Far Cry vysvětlila, proč DanI Rojas prahne po smrti nechvalně proslulého diktátora Antona Castilla. El Presidente totiž nechal zastřelit hned několik jejích blízkých přátel, když si přišel pro syna Diega. Ubisoft také rovnou odtajnil obsah season passu. V něm figurují záporáci z předchozích dílů - Pagan Min, Joseph Seed a také Vaas. A právě za ně si v Become the Villain zahrajete. Navíc se podíváte přímo do jejich hlavy, kde evidentně najdete ty nejhorší noční můry. Součástí season passu navíc bude také kopie Far Cry 3: Blood Dragon, standalone rozšíření s estetikou 80. let. Far Cry 6 vyjde 7. října.


RIDERS REPUBLIC

Došlo také na ukázku z bláznivé jízdy v podobě Riders Republic. Ze záběrů vyplývá, že si na své přijdou především závisláci na adrenalinu. K dispozici bude celá řada posunovadel, od terénních kol přes snowboardy až po paraglide. Je jasné, že největší potenciál má hra při drandění s dalšími závodníky v rozmanitých multiplayerových režimech. Riders Republic vyjde 2. září.


JUST DANCE 2022

Na E3 samozřejmě nemůže chybět roztančená série Just Dance. Letošní díl přinese dalších 40 písniček, včetně těch, které připravil zpěvák Todrick Hall. Z dalších interpretů můžeme zmínit třeba Imagine Dragons nebo Ciaru. Just Dance 2022 dorazí 4. listopadu.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama