Ubisoft oznamuje Rocksmith+ a počátek uzavřené betaverze
Novinka Ubisoft oznamuje Rocksmith+ a počátek uzavřené betaverze

Ubisoft oznamuje Rocksmith+ a počátek uzavřené betaverze

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

12. 6. 2021 21:40

Třetí díl ze hudební série Rocksmith se skutečně dočkal oficiální potvrzení na E3 konferenci Ubisoftu. Hra nabídne bohatou knihovnu hudebních kousků za měsíční předplatné i možnost koupě jednotlivých skladeb ve formě DLC.

Reklama
Reklama

  • Ubisoft potvrdil dnešní spekulace s oznámením Rocksmith+
  • Vedle spuštění betaverze není přesně známo, kdy titul dorazí. Mělo by se tak stát ale ještě letos

Připojení (nově i akustické) kytary k hernímu rozhraní Rocksmith+ bude možné realizovat pomocí kabelu nebo stažením mobilní aplikace. Nováčci, kteří nemají se sérii žádné zkušenosti, mohou navíc při startu rovnou zavítat do předem připravených tutoriálů nebo komunitních fór.

Další význačnou novinkou v sérii se stává uzpůsobení herního tempa prostřednictvím zpomalení, nebo zrychlení písně. Tuto funkci doplní také rozšířená zpětná vazba v reálném čase, jež dá hráči lépe najevo, nakolik přesně danou píseň následuje.

Pro část z těch, kteří mají více štěstí než jiní, se navíc brána k vyzkoušení titulu otevírá už nyní, neboť Ubisoft spolu s odhalením přidal i informaci o odstartování uzavřené betaverze. Do jejího průběhu se můžete registrovat zde.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz