Riders Republic se v novém traileru pořádně odvázalo. Vyjde 2. září
Riders Republic Novinka Riders Republic se v novém traileru pořádně odvázalo. Vyjde 2. září

Riders Republic se v novém traileru pořádně odvázalo. Vyjde 2. září

Radek Raudenský

Radek Raudenský

12. 6. 2021 21:33

Ubisoft se už před pěti lety vydal do zajímavého žánru sandboxových sportovních her se hrou Steep. Ta se soustředila na zimní prostředí, kde hráči mohli volně lyžovat, jezdit na snowboardu nebo létat. Novou evolucí tohoto projektu je Riders Republic, které nemohlo chybět ani na letošním Ubisoft Forward.

Reklama
Reklama

  • Riders Republic v traileru odhalilo spoustu možností, které hra nabídne
  • Titul vyjde 2. září

Tvůrci nám ukázali rozsáhlý gameplay zobrazující snad veškeré sportovní aktivity, které ve hře můžeme dělat. Oproti Steep jde o obrovský posun – hra se nelimituje pouze na zimní prostředí, místo toho nám nabídne různorodé oblasti. Je jedno, jestli chcete soutěžit ve městě, na rampách, v horách nebo na sněhu, všechno bude možné.

Pokud by vám ale toto nestačilo, můžete jít i do pořádně bláznivých závodů. Gameplay video ukázalo například kola s raketovým pohonem, padák s vrtulí na zádech nebo závody s desítkami dalších hráčů. Ubisoft zde taktéž prozradil datum vydání, které je stanoveno na 2. září pro PC, Stadii, Xbox One, Xbox Series a PlayStation 4/5.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz