Co přinesla prezentace Ubisoft Forward?
i Zdroj: Hrej.cz
Témata Článek Co přinesla prezentace Ubisoft Forward?

Co přinesla prezentace Ubisoft Forward? | Kapitola 3

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 6. 2021 03:00

Seznam kapitol

1. ŠÍLENÍ KRÁLÍCI, ZTRACENÁ PANDORA A LEKCE HRY NA KYTARU 2. BONUSOVÝ OBSAH 3. FILMOVÉ OKÉNKO

Také Ubisoft si na letošní E3 připravil speciální prezentaci. Pokud jste Ubisoft Forward nestihli, zkuste se začíst do shrnujícího článku, v němž najdete vše podstatné.

Reklama
Reklama

WEREWOLVES WITHIN

Na prezentaci se našel prostor i pro filmové okénko. Režisér Josh Ruben představil hororovou komedii Werewolves Within, která vychází ze stejnojmenné hry pro virtuální realitu. Dění se odehrává v malém městečku Beaverfield, kde počestné občany terorizuje jakási chlupatá potvora, a to především za úplňku.


MYTHIC QUEST

Ubisoft však nezaostává ani na poli seriálů. Na Apple TV+ totiž startuje druhá série Mythic Quest. Tým vývojářů opouští home office a pomalu se vrací do kanceláří. Pokud jste viděli předešlé díly, je vám asi jasné, že se zásadní změna neobejde bez komplikací.


UBISOFT+

Ubisoft samozřejmě nezapomněl na svou předplatitelskou službu Ubisoft+, kam v nejbližší době hned po vydání zamíří Rainbow Six Extraction, Riders Republic i Far Cry 6. Bohatou knihovnu nyní můžete prozkoumat s 60% slevou na prvním měsíc.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz