Rumble Roses XX Recenze Rumble Roses XX

Rumble Roses XX

Farid

Farid

4. 11. 2006 23:29 4
Reklama

Nenechejte se zmást, Rumble Roses XX je čistý wrestling, žádná klasická bojovka ve stylu Dead Or Alive. Jeho tvůrci z firmy Yuke’s mají na svědomí sérii WWE SmackDown a máme podezření, že ovládací model je okopírován téměř beze změn. Bohužel, za vzor neslouží poslední modernizované díly SmackDownu, ale spíše interface dnes již překonaných dílů z let dávno minulých. Je to patrně výraz určité lenosti a také vědomí, že v Rumble Roses XX jde ve skutečnosti o něco docela jiného.

To něco je zřejmé při pohledu na jakýkoliv screenshot. Prezentace hry hraničí s lehkým pornem, když kamera oplzle zajíždí pod sukýnky postaviček a zabírá detaily vyvinutého poprsí posvitávajícího skrze síťkovaná trika. Ještě silněji si to uvědomíte v samotné hře. Zvolíte-li si napříkad tag bitvu dvou dvojic, strávíte zhruba osm minut jenom představovačkami, kdy je každá dívka prezentována tanečním výstupem připomínajícím čísloze striptýzového baru. Jednotlivé zápasnice jsou klasické archetypy erotických magazínů. Nechybí přísná profesroka s brýlemi svíjející se na katedře, domina v latexové kombinéze, lolitky s mandlovýma očima, kovbojská sexbomba, jemná, submisivní dívenka z dalekého východu...

Problém je, že voyeurský obsah hry se brzy okouká. Zpočátku působí senzačně, ale u třetího zápasu už začnete zuřivě přeskakovat nekonečnou řadu entrée. Co pak zbyde je pouze vysloveně průměrná bojovka. Pokud máte náhodou slabost pro wrestling, uděláte mnohem lépe, když vsadíte na nejnovější SmackDown. Ufunění chlapáci nejsou sice taky sexy, ale umí svoje řemeslo nesrovnatelně líp.

Rumble Roses XX
Xbox Xbox 360

Verdikt

Esence průměrnosti, která se zákeřnými prostředky snaží vsugerovat zákazníkovi, že nabízí něco výjimečného.

Co se nám líbí a nelíbí?

Nechtěně komické situace pobaví kolektiv dobře naladěných diváků. Některé slečny mají skutečně působivý zevnějšek.
Zastaralé ovládání, příliš zdlouhavé prezentace, plochá hratelnost, efekt převažuje nad obsahem.
Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama