Hrej.cz Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown Recenze

Recenze - Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown je návratem krále v té nejlepší formě

martin-synek
Martin Synek
9. 6. 2021 15:15 2 Sdílej:

Seznam kapitol

1. NÁVRAT KRÁLE 2. PLYNULOST NADEVŠE 3. NUTNO VYZKOUŠET

Žánr bojovek už léta okupuje uzavřená společnost vážených značek, mezi které je téměř nemožné proniknout. Navíc se historicky vrací i ty, které fanoušky nechaly dlouho čekat na pokračování. Specifickým příkladem je Virtua Fighter.

Reklama
Reklama

PRO VŠECHNY!

Staronový Virtua Fighter doporučuji všem bez rozdílu ve zkušenostech. Pro nováčky je perfektně uchopitelný a přináší pocit rychlosti a plynulosti soubojů. V rukách zkušeného matadora se promění v tanec, který snese srovnání s těmi nejlepšími hrami žánru. Absenci singleplayerových módů nelze brát jako vážnější vadu na kráse, protože titul cílí na jasně definovanou skupinu bojovníků, kteří tráví většinu času souboji v tvrdém online prostředí, které funguje napropsto výborně. 

-
-

Nyní navíc máte jedinečnou šanci si hru zahrát v rámci PS Plus zcela zdarma a výtečně se u ní bavit. Přeci jen jde o bojovku, která ve své době sklidila velký úspěch a početná základna fanoušků se stále těší na nový číslovaný díl. A tenhle pátý, ultimátní, snad zajistí, aby se čekání zase o fous zkrátilo. Vítej zpět králi, dlouho jsi mi chyběl.  Vy ostatní, bojovkově pozitivní, si honem hru stáhněte a zahrajte. Garantuji, že vás bude bavit.

Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown
PlayStation icon PlayStation 4

Verdikt

Špička žánru, která přináší léty prověřený soubojový systém a je zábavná jak pro novice, tak i pro zkušené matadory. Pro členy PS Plus je navíc zcela zdarma. A to se vyplatí!

Co se nám líbí a nelíbí?

Vyladěný soubojový systém
Maximálně plynulá hratelnost
Vybalancované postavy
Perfektní online
Slabší grafika
Minimum obsahu pro offline hraní
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz