No More Heroes 3 Recenze Recenze No More Heroes III, závěrečné kapitoly asi nejšílenějšího hack'n'slash na trhu

Recenze No More Heroes III, závěrečné kapitoly asi nejšílenějšího hack'n'slash na trhu

Martin Synek

Martin Synek

7. 9. 2021 12:15

Seznam kapitol

1. TRAVIS SE VRACÍ, NAPOSLEDY 2. VĚTŠÍ NENÍ VŽDY LEPŠÍ 3. FINIŠ

Legendární akční hrdina Travis Touchdown se naposledy vrací, aby nakopal zadky všem příšerám a... vytřel pár záchodů. Jak dopadl třetí díl šílené série hack'n'slash akcí No More Heroes?

Reklama
Reklama

GODDAMN SUPERHERO

No More Heroes III je zábavnou hrou, která trpí několika nedostatky, z nichž ty hlavní jsou rozporuplné grafické zpracování a nedokonalý open-world. Bohužel v něm budete trávit podstatnou část herní doby a není možné se mu úplně vyhnout. Ten zbytek však tvoří prvotřídní hack’n’slash bojování proti stylovým nepřátelům, kteří mohli vzejít pouze z hlavy Goiči Sudy, který svou šílenou představivost již několikrát předvedl v plné parádě. 

-
-

Pro hardcore fanoušky jde opět o zážitek, který přesně čekají a nezastaví je ani výše zmíněné nedostatky. Nováček by však měl minimálně zbystřit a zamyslet se nad tím, jestli je ujetá stylizace a tvrdá hra na wow efekt, i přes parádně funkční soubojový systém, jeho šálkem kávy. Pokud ano, No More Heroes III ho jistě nezklame, nicméně stále platí to, co bylo řečeno výše. 

Na závěr jen náleží malá pochvala tvůrcům alternativního obalu krabicové verze, protože je prostě boží.

No More Heroes 3
Nintendo Switch icon Switch

Verdikt

Hra, která skvěle funguje v bojových sekvencích, avšak selhává v možnostech otevřeného světa, kterých je žalostně málo a jsou ve většině případů nezábavné. Graficky také nejde o nic převratného, ale mnoho nedostatků je umně skryto za závoj stylovosti.

Co se nám líbí a nelíbí?

Vyladěný soubojový systém
Zajímavé postavy
Plynulá hratelnost
Souboje s bossy
Repetitivní vedlejší úkoly
Nudný open-world
Slabší grafika
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz