Iron Harvest Operation Eagle Recenze Recenze DLC Operation Eagle pro Iron Harvest – znovu do boje!

Recenze DLC Operation Eagle pro Iron Harvest – znovu do boje!

Lukáš Černohorský

Lukáš Černohorský

27. 7. 2021 20:55 8

Seznam kapitol

1. NOVÁ KREV 2. NOVÉ MAPY 3. STARÉ CHYBY

Od mojí recenze Iron Harvest utekl skoro rok. Teď konečně přišel čas se do tohoto dieselpunkového světa vrátit. Nové DLC přidává Spojené státy americké! Tedy chci říct Usonii. Nový národ, se kterým se poperete o budoucnost světa.

Reklama
Reklama

KDYŽ SE DAŘÍ…

Mohlo by se zdát, že veškeré neduhy původní hry balíček napravuje a je vidět, že si tvůrci dali záležet – a za to je nelze než pochválit. Ovšem některé chybky jsou a zůstávají. Grafika stále nedostála žádných změn. Na Aljašku či Saudskou Arábii je sice z výšky bez přiblížení radost pohledět... ale pak přiletíte blíž a najednou zjistíte, že grafika je stále přinejlepším dost podprůměrná. Zážitku nepřidává ani to, že příběhové postavy stále při cutscénách neotvírají pusu, když mluví. 

Umělá inteligence a samotný pathfinding jednotek funguje dost nespolehlivě.

Soundtrack i hratelnost také zůstaly při starém. Umělá inteligence a samotný pathfinding jednotek funguje dost nespolehlivě, tak nějak jak se zrovna počítač vyspí, a stále mám u některých kusů pocit, že do zemdlení opakují pouze dvě naučené věty.

Přesto všechno ale Operace Orel vnáší do Iron Harvest svěží vítr a v určitých ohledech napravuje finální dojem z původní hry. Především přináší mnoho nového obsahu. Za rozumnou cenu je to jasná koupě. Pokud jste Iron Harvest prošli, máte původní kampaň odehranou a alespoň trochu vás bavila, nezbývá než první DLC doporučit. Tak vzhůru do boje za Usonii!

Iron Harvest Operation Eagle
Windows icon PC

Verdikt

Velmi povedené DLC, díky kterému se stojí za to znovu pustit do války plné mechů.

Co se nám líbí a nelíbí?

Nová kampaň
Nový hratelný národ
Mnoho nového obsahu, včetně nových map do multiplayeru
Stále kvalitní hratelnost
Skvělý soundtrack
Nulový posun v grafice
Drobné grafické glitche zůstaly
Stále tristní AI jednotek a pathfinding
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz