Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele
Článek Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele

Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele | Kapitola 3

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 11. 2021 11:07

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ 3. SOFTWARE, ZÁVĚR

Výrobce Cooler Master budete znát spíše z jiných odvětví, než jsou právě herní periferie. Velice známé jsou počítačové skříně či větráky a chlazení. Značka ale vstoupila i do pole příslušenství a s pomocí honeycomb, tedy děrovaného designu, si chvíli držela i titul nejlehčích myší na světě. V současné době je tento trh už pořádně nasycený, Cooler Master ale své ambice stát je jedním z leaderů neskrývá a vydává tak další ultra lehkou bezdrátovou myš Cooler Master MM731, kterou si dnes otestujeme.

Reklama
Reklama

SOFTWARE

Nebyla by to pořádná herní periferie, pokud by k sobě neměla přibalen i dedikovaný software. V případe Cooler Master jde o program MasterPlus, který se opět snaží být více než jen přídavkem pro úpravu barev. MasterPlus ukáže teploty procesoru i grafické karty, jejich zatížení a dovolí vám upravit osvětlení počítače.

Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele

U myši můžete očekávat klasické nastavení, tedy dobu pro režim spánku, citlivost, osvětlení, naprogramování tlačítek i načtení profilů. 

ZÁVĚR

Musím říct, že se mi MM731 líbí. Je lehká, bezdrátová, skvěle sedí do ruky a obecně se prostě velice dobře používá. Jediným problémem tak může být cena – ta je doporučena na 97 euro, tedy přibližně 2500 korun. To je na myš podobného ražení docela dost a jsme u stejného problému, jako u Corsair Sabre Pro Wireless, tedy že konkurence je dost velká. MM731 má ale výhodu ve své velikosti, jelikož ti, kteří preferují menší velikost, zamíří právě sem. V ostatních případech jde silně o preference uživatele, jelikož tento kousek je plnohodnotnou konkurencí. 

Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz