Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele
Článek Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele

Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele | Kapitola 2

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 11. 2021 11:07

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ 3. SOFTWARE, ZÁVĚR

Výrobce Cooler Master budete znát spíše z jiných odvětví, než jsou právě herní periferie. Velice známé jsou počítačové skříně či větráky a chlazení. Značka ale vstoupila i do pole příslušenství a s pomocí honeycomb, tedy děrovaného designu, si chvíli držela i titul nejlehčích myší na světě. V současné době je tento trh už pořádně nasycený, Cooler Master ale své ambice stát je jedním z leaderů neskrývá a vydává tak další ultra lehkou bezdrátovou myš Cooler Master MM731, kterou si dnes otestujeme.

Reklama
Reklama

POUŽÍVÁNÍ

Jak už jsem zmínil, Cooler Master MM731 je ideálním adeptem zejména pro cestování či milovníky menších myší. Vzhledově totiž nepohorší nikoho a její decentní osvětlení je vhodné všude. Co musím pochválit je ergonomie. Tvarování myši je totiž skvělé a sedne perfektně do ruky, i když je určená pouze pro praváky. 

Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele

Za celou dobu testování, tedy přibližně tři týdny, mi navíc nikdy nevypadl signál, při krátkém zkoušení Bluetooth bylo připojení taktéž v pořádku. Ocenil jsem i výdrž baterie, při tak malém těle mi myška držela asi dva týdny, a to společně se zapnutým osvětlením. Čistě z hlediska používání tak mohu myšku jenom pochválit, i když bych osobně preferoval větší rozměry.

Opět ale musím zopakovat, že nízká hmotnost ve spojení s bezdrátovostí je asi nejlepší herní kombinace dnešní doby, což MM731 jenom potvrzuje.

Recenze Cooler Master MM731, malé a lehké myšky pro specifické uživatele
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz