Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen
i Zdroj: Hrej.cz
Témata Papers, Please Článek Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen

Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen | Kapitola 3

Petr Jan Berka

Petr Jan Berka

2. 8. 2022 13:00

Seznam kapitol

1. Descenders 2. Hindsight 3. Papers, Please

Letní okurková sezóna sice pokračuje, neznamená to však, že by se v srpnu nedělo nic, kvůli čemu bychom nemohli v noci spát. Zatímco minulý měsíc byl ve znamení Netflixového vzestupu na mobilní herní trh, tento nás čekají porty známých her i klasicky podivný titul od Annapurny. Nudit se rozhodně nebudete.

Reklama
Reklama

Papers, Please

Pohodlně se usaďte, pusťte si monotónní hudbu a zabraňte vetřelcům ve vstupu do vaší milované země Arstotzky. Ano, Papers, Please po svém masivním úspěchu na PC míří i na mobilní telefony. A není se čemu divit. Způsob hraní již v původní verzi krásně pracuje s dotykovým ovládáním na telefonu a jediná otázka je, proč jsme se tohoto titulu na telefony nedočkali dříve. 

Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen
i Zdroj: Steam / Papers, Please

Ve hře se stanete prostým úředníkem na dystopickém hraničním přechodu a budete rozhodovat, zda jednotlivé lidi pustíte do země a necháte je se shledat se svými milovanými. Hlavně nesmíte nic zanedbat, nejen, že při jakékoliv chybě budete potrestáni vládní stranou, ale též můžete vpustit teroristu, který naruší pořádek ve vlasti. 

K tomu všemu vás ještě čeká rozhodování, zda pomůžete odbojářům ve svržení vlády, nebo zda se za pár mincí necháte podplatit od stařenky s prošlým pasem. Volba je na vás, jen nezapomínejte, že každý váš krok je pečlivě vyhodnocován. 

Papers, Please se dočkáme 5. srpna na Android i iOS, cena zatím nebyla oznámena. Sláva Arstotzce!

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz