Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen
i Zdroj: Hrej.cz
Témata Papers, Please Článek Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen

Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen

Petr Jan Berka

Petr Jan Berka

2. 8. 2022 13:00

Seznam kapitol

1. Descenders 2. Hindsight 3. Papers, Please

Letní okurková sezóna sice pokračuje, neznamená to však, že by se v srpnu nedělo nic, kvůli čemu bychom nemohli v noci spát. Zatímco minulý měsíc byl ve znamení Netflixového vzestupu na mobilní herní trh, tento nás čekají porty známých her i klasicky podivný titul od Annapurny. Nudit se rozhodně nebudete.

Reklama
Reklama

Descenders

Descenders můžeme všichni znát jako oblíbenou parkour hru a přímého konkurenta Riders Republic od Ubisoftu. S příchodem této hry na mobilní zařízení nás ale bude čekat úplně jiný příběh. Zatímco do nynějška bylo možné dělat parkour na motorce u Hill Climb Racing či Joe Dangera, do 3D hry z pohledu třetí osoby se zatím nikdo nepustil. A nepůjde pouze o pohled. S přibývající silou mobilních procesorů můžeme očekávat posun i v grafickém zpracování.

Samotný průchod v Descenders je sestaven z jednotlivých levelů, ve kterých se snažíte svým uměním salt a otoček získat co nejvíce bodů. Podstatnou částí hry bude též multiplayerový režim, ve kterém se s ostatními hráči utkáte buď v týmech, či v módu všichni proti všem, kde má pád na zem daleko větší váhu (doslova). V singleplayeru vaše chyby totiž nikdo nevidí.

Descenders přijdou na Android a iOS již 4. sprna. 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz