Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen
Témata Papers, Please Článek Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen

Známé značky z počítače a Annapurna. Tohle má pro naše telefony připravený srpen | Kapitola 2

Petr Jan Berka

Petr Jan Berka

2. 8. 2022 13:00

Seznam kapitol

1. Descenders 2. Hindsight 3. Papers, Please

Letní okurková sezóna sice pokračuje, neznamená to však, že by se v srpnu nedělo nic, kvůli čemu bychom nemohli v noci spát. Zatímco minulý měsíc byl ve znamení Netflixového vzestupu na mobilní herní trh, tento nás čekají porty známých her i klasicky podivný titul od Annapurny. Nudit se rozhodně nebudete.

Reklama
Reklama

Hindsight

Annapurna Interactive, která se proslavila nevšedním Stray a Twelve minutes, nám přináší další ze svých odvážných počinů. Hindsight je jedna z mála, která však s prvním dnem venku vyjde i na mobilní telefony (byť pouze na iOS) a opravdu se bude na co těšit.

Vtělíte se do mysli ženy, jež se rozhodla utřídit si vzpomínky ze svého života. Každodenní předměty vám osvítí další části paměti a budete se snažit najít všechny, abyste z nich poskládali celý životní příběh.

Smyslem Hindsight je ukázat, že každá naše jednotlivá dětská vzpomínka se může změnit, pokud se na ní koukáme očima dospělého. Dokonce nám to může odhalit nejedno tajemství o vlastní osobě. 

Stejně jako na PC nebo Switch, tak Hindsight přijde i na iOS 4. srpna. 

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz