Týdenní souhrn - Sony se bojí Microsoftu a EA se těší na budoucnost
i Zdroj: EA Sports
Novinka Týdenní souhrn - Sony se bojí Microsoftu a EA se těší na budoucnost

Týdenní souhrn - Sony se bojí Microsoftu a EA se těší na budoucnost

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

5. 8. 2022 11:00

Výrobce PlayStationu se nepřímo snaží bojkotovat akvizici Activision Blizzard

Poslechni si audioverzi
00:00:00
00:00:00
Reklama
Reklama

LETNÍ SUCHÝ MIŠMAŠ

Zatímco velké hry se připravují na nadcházející zimní sezónu, Sony se snaží zavařit Microsoftu a jeho akvizici Activisionu Blizzard. Na druhé straně EA si pochvaluje uplynulý kvartál a výsledky série FIFA.

TÉMA DNÍ - CALL OF DUTY A FIFA VLÁDNOU VŠEM

Společnost Sony se při regulačním jednání v Brazílii vyjádřila k několika okolnostem okolo akvizice Activision Blizzard. Sony považuje značku Call of Duty za jednu z největších v herním průmyslu a žádné studio prý nedokáže vytvořit adekvátní konkurenci. Game Pass je zase příliš levný a jeho cenu považuje PlayStation za protisoutěžní - očividně by tak měl Microsoft zdražit. Vydavatel Electronic Arts si zase pochvaloval své finanční výsledky za uplynulý kvartál, značka FIFA totiž přitáhla rekordní počty hráčů.

JAK JSME HODNOTILI

Fanoušci bojovek se přeci jenom nové hry dočkali a Fire Emblem Warriors: Three Hopes nedopadlo vůbec špatně. Na úspěch ale bohužel nedokázal navázat závodní titul MX vs ATV Legends. Podívali jsme se také na vojenský simulátor Arma Reforger a Tadeáš fotil krásnou přírodu v DLC pro American Truck Simulator a celá redakce se zamyslela nad pamětihodnými citáty z her.

Dojmy z hraní Arma Reforger, správného kroku vedle
Vítejte v Montaně! Fotodojmy z nejnovějšího DLC pro American Truck Simulator
Q&Hrej - Utkvěl vám v hlavě nějaký citát nebo rčení ze hry?

DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

Situace v Indonésii se pořádně vyostřuje a zdejší vláda reguluje fungování herních platforem jako je Steam nebo Epic Games Store. Zatímco světový herní průmysl válcuje bojovka MultiVersus, v našich končinách kraluje novinka Dovez Dědka, kde převezmete roli Miloše Zemana na vozíčku. Pokud máte raději seriály, můžete se podívat na trailer k Cyberpunk: Edgerunners.

O ČEM JSME DISKUTOVALI

V hPodu #857 se Tadeáš, Radek a Patrik společně pobavili o mizerné situaci Ubisoftu, na což navázal vyčerpávající výlet na Kokořínsko nebo další koupě bazénu.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz