Pod taktovkou EA údajně vzniká ještě jedna superhrdinská akce. Spekulace poukazují na Iron Mana
i Zdroj: Camouflaj / Sony Interactive Entertainment
Novinka Pod taktovkou EA údajně vzniká ještě jedna superhrdinská akce. Spekulace poukazují na Iron Mana

Pod taktovkou EA údajně vzniká ještě jedna superhrdinská akce. Spekulace poukazují na Iron Mana

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

4. 8. 2022 09:46

Začátkem minulého týdne jsme informovali, že pod dohledem EA vzniká akce zasazená do otevřeného světa, v níž se v hlavní roli představí Black Panther. Další informace naznačují, že společnost chce vytěžit ještě jednoho superhrdinu.

Reklama
Reklama

  • Jeff Grubb tvrdí, že v EA vzniká singleplayerová akce s Iron Manem
  • To samé zaslechl i Tom Henderson

Nepotvrzená zpráva opět pochází od Jeffa Grubba. V poslední epizodě pořadu Game Mess Mornings se nechal slyšet, že chce EA povolat do akce ještě jednoho superhrdinu od Marvelu, a sice Iron Mana. I v tomto případě má jít o singleplayerový titul.

Na jeho tvrzení následně reagoval insider Tom Henderson, který potvrdil, že se k němu také donesly spekulace o Iron Manovi, zatím však neví nic konkrétního. Henderson přislíbil, že o hře bude informovat, jakmile se k němu dostanou bližší detaily.

Zdá se, že se EA skutečně nebojí investovat do singleplayerových her. Výkonný ředitel Andrew Wilson ostatně v týdnu zdůraznil, že jsou opravdu důležitou součástí portfolia, byť větší část byznysu tvoří live service tituly.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz