Článek Recenze Corsair Sabre RGB Pro Wireless, skvělé myšky s drsnou konkurencí

Recenze Corsair Sabre RGB Pro Wireless, skvělé myšky s drsnou konkurencí | Kapitola 2

Radek Raudenský

Radek Raudenský

24. 10. 2021 13:59

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ 3. SOFTWARE, ZÁVĚR

I když přesvědčovat hráče je těžké, výrobci hardwaru se o to neustále snaží. Ve svém okolí mám hned několik známých , kteří jsou přesvědčeni o tom, že těžká myš je ta správná, případně že s lehkou myší by neměli ten správný pocit přesnosti a to samé pro ně platí i u bezdrátu. To ale výrobce neodrazuje, jelikož kouzlo lehkých a bezdrátových hlodavců začíná objevovat čím dál tím více hráčů, na což chce navázat i Corsair s další revizí svého produktu Sabre. Ten se honosí dost dlouhým názvem – Corsair Sabre RGB Pro Wireless Champion Series – a my se dnes podíváme na to, jak se tahle novinka povedla.

Reklama
Reklama

POUŽÍVÁNÍ

Pojďme na to hlavní, což jsou pocity z používání. Ty jsou hned z kraje skvělé. Po přesedlání na lehké myši mi Sabre Pro Wireless skvěle sedla do ruky a musím říct, že bych už do těžkých tanků zkrátka nešel. Za to může i bezdrátovost – myš se nezasekává na stole, je přesná a za celou dobu používání mi signál nevypadl. Spojení těchto dvou vlastností pak dopadlo dobře a naprosto upřímně bych si myš dokázal bez jakéhokoliv problému představit jako svou denní, jak pro práci, tak pro hraní i na cesty.

Recenze Corsair Sabre RGB Pro Wireless, skvělé myšky s drsnou konkurencí

Osobně používám Claw Grip a myš do něj i díky tvaru hřbetu dobře sedí. Corsair jej ale doporučuje i pro uživatele Palm Gripu, a to právě díky rozměrům. Jediný problém tak spočívá v designu tlačítka pro změnu DPI, které je umístěno na spodu. Tuto „vychytávku“ přebral Sabre Pro Wireless od svých dřívějších verzí a stále nechápu, proč Corsair nezvolil tradiční umístění na vrchu včetně LED diody. Skutečně ale jde o jedinou výtku, kterou bych k myši z tohoto hlediska měl.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz