Od legendární RPG až ke kačeru Donaldovi, co má pro naše telefony připravený červen?
i Zdroj: Vlastní
Témata Diablo Immortal Článek Od legendární RPG až ke kačeru Donaldovi, co má pro naše telefony připravený červen?

Od legendární RPG až ke kačeru Donaldovi, co má pro naše telefony připravený červen? | Kapitola 2

Petr Jan Berka

Petr Jan Berka

1. 6. 2022 14:50

Seznam kapitol

1. Diablo Immortal 2. Arida: Backland’s Awakening 3. Disney Mirrorverse

Za poslední rok jsme byli nejednou překvapení z pozornosti, kterou začaly herní společnosti ubírat na mobilní telefony. Aby ne, procesory se vyvíjí rychle a Jetpack Joyride již není nejkrásnější hrou, kterou si můžeme zahrát. Tituly jako Genshin Impact, Call of Duty či Vainglory by mohly z fleku graficky konkurovat pár let starým hrám na PC. Vznikají tedy nové možnosti a nebylo by moudré jich nevyužít. Červen tuto myšlenku jasně podporuje, jelikož máme v kalendáři tituly, kvůli kterým ten den volna možná bude třeba.

Reklama
Reklama

Arida: Backland’s Awakening

Pokud již máte dost genericky vytvářených mobilních her o přežití ve stylu Last Day On Earth, ze kterých vybočuje snad jen Minecraft, tento počin studia Aoca Game Lab míří i na telefony s Androidem. 

Vašim úkolem bude přežít nehostinnou Brazílii 19. století v kůži mladé dívky jménem Cicera, kterou její cesta dovedla k průzkumu odlehlých krajin, za účelem zocelení a následného nalezení rodičů. Přežití si budete klasicky zajišťovat pomocí rozvětveného crafting systému, který budete postupně odemykat s nalezenými plánky. Zajímavé jsou i možnosti naostřování využitého nářadí a rozsáhlého otevřeného světa. I přes vše, co hra nabízí, stojí jen kolem 45,- Kč.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz