Sledujte nové záběry z Diablo Immortal
i Zdroj: Hrej.cz
Novinka Sledujte nové záběry z Diablo Immortal

Sledujte nové záběry z Diablo Immortal

Zdeněk Pudivítr

Zdeněk Pudivítr

2. 11. 2019 13:43 2
Reklama
Reklama

Mobilní spin-off série Diablo při svém oznámení nevzbudil příliš pozitivní ohlasy. Jestli k němu budou fanoušci Blizzardu po odhalení čtvrtého regulérního dílu přívětivější, ukáže až čas. To ovšem nic nemění na tom, že hra vypadá poměrně přitažlivě a vývojáři jí evidentně věnují patřičnou péči.

V novém traileru ukazuje Diablo Immortal oblasti Wortham, Dark Wood, Tamoe Mountain a Ashwold Cemetary. Představení se dočkala také postava Demon Hunter a event Haunted Carriage. Další ukázka se věnuje ultimátním schopnostem hrdiny a poprvé vidíme i systém oblékání zbroje a výbavy.

Hra byla představena zhruba před rokem a na mobilní titul si dává se svým dokončením docela na čas. Je vidět, že autoři pokročili o kus dopředu, přesto jsme se ani letos žádného oficiálního data vydání nedočkali. Jedinou možností, jak si při troše štěstí Diablo Immortal zahrát, je tak registrace mezi testery.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz