Hardware Článek Recenze Razer Viper V2 Pro, současného premianta v oblasti bezdrátových myší

Recenze Razer Viper V2 Pro, současného premianta v oblasti bezdrátových myší | Kapitola 3

Radek Raudenský

Radek Raudenský

3. 6. 2022 19:00

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ 3. SOFTWARE, ZÁVĚR

Mnou několikrát psaný názor se neustále potvrzuje. Herní výrobci se snaží navzájem předhánět v tom, kdo přinese ty nejlepší produkty – to je poměrně pochopitelné. V rámci myší to ale znamená přinést celistvý, ale zároveň ten nejlehčí produkt na trhu.

Reklama
Reklama

SOFTWARE

Software od Razeru je věcí, která rozděluje komunitu na dva tábory – jedni jej milují, druzí nenávidí. Faktem je to, že jde o poměrně náročný software, který ale nabídne velkou možnost úpravy, tedy pokud máte zařízení pro to kompatibilní. V případě Razer Viper V2 Pro je až moc komplexní, jelikož potřebujete nastavit akorát DPI, polling rate a případně výšku zdvihu. Proti propracování softwaru se nedá nic říct, Razer jej má vypilovaný na jedničku. Bylo by ale záhodno si trochu pohrát s optimalizací.

Recenze Razer Viper V2 Pro, současného premianta v oblasti bezdrátových myší
i Zdroj: Radek Raudenský | Hrej.cz

ZÁVĚR

Razer Viper V2 Pro je perfektní myší pro ty nejnáročnější hráče. Nabízí skvělý tvar, nekompromisní váhu a celkové zpracování je na té nejvyšší úrovni. To se zkrátka nedá rozepřít. Razer vsadil kartu na co nejlepší technologie i designerské zpracování, aby dokázal nejen konkurovat, ale vést současným high-end myším. Je tu ale menší problém – cena. Myš se u nás zatím prakticky neprodává, na oficiálním obchodu je ale nabízena za 150 dolarů, tedy přibližně 3500 korun. To je cena, nad kterou se nejeden hráč pořádně zamyslí a chce to hodně argumentů, aby se taková cena dala opodstatnit. Je to bohužel o to těžší, když konkurence během roku zlevnila na cenu o tisíc korun menší. Je ale nutné říct, že Viper a Superlight se zásadně liší ve svém tvaru, Razer nabídne navíc o pár gramů lehčí produkt, lepší konektivitu a příjemnější spínače. Z hlediska technologií a navíc prestiže značky se tak nedá nic vytknout a záleží čistě na osobních preferencích.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz