Článek Recenze Logitech G335, sluchátek, které oslní hlavně vzhledem

Recenze Logitech G335, sluchátek, které oslní hlavně vzhledem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 10. 2021 20:00

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ, MIKROFON, ZÁVĚR

V březnu jsme si v rámci K/DA setu od Logitechu vyzkoušeli a zrecenzovali sluchátka Logitech G733. Nedávno nám do redakce dorazily jejich levnější protějšky – Logitech G335. Ty v rámci "vnitřností" moc velké změny nepřinášejí, tím hlavním downgradem je nutnost připojení skrze kabel, respektive rozhraní jack. Jak sluchátka dopadla si ukážeme v dnešní recenzi.

Reklama
Reklama

POUŽÍVÁNÍ

Jak už jsem zmínil v předchozí kapitole, používat G335 z hlediska komfortu je zkrátka balada. Nic netlačí, netěžkne ani se vám zuřivě nepotí uši. Tyhle sluchátka jsou po Cooler Master MH752 těmi nejpohodlnějšími, které jsem kdy měl na hlavě. A koneckonců právě pohodlí a komfort může být pro některé hráče tím rozhodujícím aspektem při výběru sluchátek.

Recenze Logitech G335, sluchátek, které oslní hlavně vzhledem

Jenže pohodlí se někde muselo vykoupit – a v tomto případě to byl zvuk. Už u G733 jsem si na kvalitu stěžoval, zde jsou nedostatky ještě o něco větší. Zvukově jsou sluchátka podivně upozaděná a plechová. Většinu palety podávají dobře, bohužel ale rozhodně nejsou vhodná pro milovníky basů - ty sluchátka totiž neumí zprostředkovat vůbec. Rozhodně nejde o vyloženou katastrofu, v této cenové kategorii je ale s kompromisy nutné počítat.

V rámci her se nedostatky v podání částečně smazávají a kvalitativní mezery tolik neslyšíte. Samozřejmě Battlefield nebude se svými dunivými výbuchy zdaleka tak atmosférický, pro hráče League of Legends či CS:GO to ale stačí. 

MIKROFON

Mikrofony na sluchátkách často nedosahují těch nejlepších kvalit, pro klasické povídání si s kamarády ale stačí. Stejná situace platí i zde – sluchátka vám ve studiu neposlouží, pro komunikaci na Discordu ale naprosto stačí. 

ZÁVĚR

Logitech G335 se snaží zaujmout zejména vzhledem a svým zpracováním – v tomto ohledu se jim nedá vytknout zhola nic. Sluchátka jsou pohodlná, velice lehká a příjemná na používání. Bohužel ale pokulhávají v podání zvuku – inu, naposledy připomínám, něco za něco. Doporučená cena dnes recenzovaných sluchátek je 1790 korun, tedy v cenové kategorii, kde panuje velice tuhý konkurenční boj.

První
Poslední
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz