Recenze JBL Quantum TWS, perfektních bezdrátových buds nejen pro hraní
i Zdroj: JBL
Článek Recenze JBL Quantum TWS, perfektních bezdrátových buds nejen pro hraní

Recenze JBL Quantum TWS, perfektních bezdrátových buds nejen pro hraní

Radek Raudenský

Radek Raudenský

20. 11. 2022 13:54

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ, FUNKCE

Společnost JBL, tedy výrobce kvalitních audio zařízení, vstoupil do herního průmyslu už před několika lety. Ještě nedávno se ale JBL Quantum, jak se segment určený pro hráče jmenuje, moc neprofilovalo. Nakonec jsme ale zastihli zástupce firmy na Gamescomu, díky čemuž se nám do rukou dostal jejich nový pokus ve formě JBL Quantum TWS.

Reklama

Jak už název napovídá, jde o True Wireless sluchátka, tedy bezdrátové špunty do uší, které ale míří na hráče. To dokazuje několik vlastností, a to především USB-C adaptér, skrze který se sluchátka mohou připojit k počítači či mobilu s minimální latencí. Dokázalo využít JBL své mnohaleté zkušenosti i v tomto produktu?

BALENÍ, VZHLED

JBL Quantum TWS dorazí v pohledné krabičce, která je typická pro všechny produkty od JBL Quantum. V té nalezneme krabičku se sluchátky, několik gumových špuntů a USB-C kabel. Vyvedení přenosné krabičky je ve své podstatě velice jednoduché, ale efektně vyvedené. Celá je potažena černou matnou barvou, díky čemuž se na ní nelepí otisky prstů. Nabíjecí stanice má poměrně klasický kulatý tvar jako třeba AirPods – velkým rozdílem je ale fakt, že se neotvírá z vrchní, nýbrž přední strany.

Recenze JBL Quantum TWS, perfektních bezdrátových buds nejen pro hraní
i Zdroj: JBL

Výhod je díky tomu několik, především mnohem více prostoru pro uložení nejen sluchátek, ale také již zmíněného USB-C konektoru. Upřímně se mi tento princip moc líbí, u sluchátek typu TWS je neustále problém s tím, že je uživatelé ztrácí, a při představě, že bych ještě k tomu měl někde v batohu válející se USB-C stick si neumím představit, že bych jej neztratil. Magnetické držení sluchátek a fyzické držení USB-C adaptéru je pevné, ale v obou případech je lze bez problému vyndat a používat.

Recenze JBL Quantum TWS, perfektních bezdrátových buds nejen pro hraní
i Zdroj: GameReactor

Na krabičce se pak nachází i velice efektivní ukazatel baterie a samozřejmě i konektor pro USB-C. Sluchátka se mi také velice líbí, kombinace matné černé a stříbrné plošky s logem u sluchátek vypadá dobře, především ale jasně ukazuje, kde se nachází dotykové ovládání, k čemuž se dostaneme v další kapitole.

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz