Recenze Cooler Master MM712, malé ale šikovné herní myšky
i Zdroj: Cooler Master
Článek Recenze Cooler Master MM712, malé ale šikovné herní myšky

Recenze Cooler Master MM712, malé ale šikovné herní myšky | Kapitola 3

Radek Raudenský

Radek Raudenský

31. 1. 2023 10:30

Seznam kapitol

1. BALENÍ, VZHLED 2. POUŽÍVÁNÍ 3. ZÁVĚR

Trh herních myší se neustále vylepšuje. Všichni výrobci se snaží přijít s něčím unikátním, s něčím, co někdo před nimi ještě neukázal – jednoduše proto, že tento trh je, oproti třeba sluchátkům či klávesnicím, velice nekompromisní. Pokud se někomu povede dobrý výrobek, jednoduše za ním hráči půjdou a produkty nedotažené do konce zůstanou na skladech, bez zájmu.

Reklama

ZÁVĚR

Obecně musím říct, že mě MM712 překvapila. Když jsem jí viděl vůbec poprvé, říkal jsem si, o co se Cooler Master snažil. Po testování to ale vše naprosto chápu. Myslím si, že právě ona extrémně nízká váha je tím hlavním tahákem myši. Měli jsme tu v minulosti několik pokusů o menší myši, které by sedly buď častým cestovatelům, nebo třeba drobnějším rukám, avšak měly různé negativní vlastnosti, nejčastěji právě nepřiměřenou váhu k rozměrům. Cooler Master tohle ale naprosto eliminoval, vytvořil snad nejlehčí myš na trhu, a to navíc bez žádných ústupků – pro hraní funguje myš skvěle, signál se drží po celou dobu a i baterie vám vydrží slušnou dobu. 

Recenze Cooler Master MM712, malé ale šikovné herní myšky
i Zdroj: Crast

Bohužel to ale nakonec přeci jen něco musí vyvážit – tím něčím bude cena. Na českém trhu jsem našel verzi myši vztahující se k oslavám 30. výročí, kde je cenovka nastavena na více než 2,5 tisíce korun. To je dle mého poměrně dost – myš se ale stále dostává na náš trh a nemají ji ti největší prodejci, u kterých věřím, že dojde na mnohem lepší nacenění. Za cenu pod dva tisíce korun si myslím, že jde o velice pěknou cenu, za kterou by se MM712 ani případný zákazník rozhodně nemusel stydět.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz