profile-image

Drotman

Drotman
Registrace 3. 5. 2013
ID 3679466337
Level 11
562 bodů
Zbývá 38 bodů do dalšího levelu
550 600
Mám rád príbehové hry, čiže hlavne adventury, ale aj plíživé záležitosti typu Splinter Cell a Thief a nejaké tie akčné záležitosti ako je moja srdcovka Wolfenstein, poprípade nejaké tie akčné adventúry ako Tomb Raider. :D
Nic tu není

Uživatel nemá žádné hry

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
15. 11. 2025 11:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Zas nejaký aktívny blbec pchá súčasnú politiku do hier, v ukrajinskej verzii nech si majú svoje názvy a pomenovania, ale pchať to zvyšku sveta lebo niekto chce byť čačaný je zbytočne proaktívne.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
10. 5. 2025 07:30

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Som strašne zvedaví kto všetko sa účastní

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
10. 5. 2025 07:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Kreksi33 @yeniczek Pri poslednej výmene redakcie sa stalo podla všetkého to, že bývalím redaktorom bolo zo dňa na deň oznámené, že sú zrazu bývalími redaktormi a nikto o tom s nimi do poslednej chvíle nehovoril. Podla ich vyjadrení na fb a x to bolo zo dňa na deň a v štýle ďakujeme, že ste tu pracovali, už nemáme o vaše služby záujem, máte padáka. Ich vyjadrenia mali hodne kyslú príchuť, takže sa niet moc čomu diviť, že keď Pavel Makal obvolal bývalích redaktorov, tak jemu všetci prikívli a dokonca sa účastnil aj Jarda Mevald, čo je ešte staršia generácia redaktorov. Najlepšie je, aby ste si vypočuli Makalovu neoficiálnu tisícku a z vyjadrení chalanov rýchlo pochopíte ako to z Hrej majú.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
5. 5. 2025 16:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Kreksi33 @Neonym Nikto ťa nenúti ťa to počúvať, jednoducho si to nevypočuj, podľa mňa je to škoda, ale je to na tebe. Nezabúdaj, že zmena redakcie hrej prebehla povedzme problematicky a vzťahy bývalých členov a súčasných môžu mať citrónovú príchuť a preto to dopadlo vlastnou tisíckou bývalých členov redakcie. Holt stáva sa.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
5. 5. 2025 16:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Inteligentná žena, super, že myslí aj na budúcnosť na zachovanie hernej histórie a nie ako niektorí firmy, ktoré chcú od vývojárov kódy ku hre a potom po niekoľkých rokoch sa ozvú, či nemá zálohu lebo tí blbci to niejako stratili.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
21. 7. 2023 12:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Legoldos @Legoldos@email.cz Petra Neomilnerová hovorila, že Sapkowsky je starý bročoun a o jeho žene som zas čítal koment, že je dost na peniaze a ten spor o lóve bol kvôli nej, lebo niekde čítala, že hry dobre zarábajú, tak chcela lóve navyše, ale podla zmluvy mal Sapkowsky nárok iba na jednu platbu a tak manželíčka nahuckala na súdnu žalobu. Čo by neurobil starý pán pre klud doma.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
16. 3. 2021 11:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Kvôli jednému frustrovanému blbečkovi prišiel celý tým o dobré prachy, ja byť majitel týmu, letí a musí zaplatiť finančnú kompenzáciu. Chlapček asi zabudol, že je v týme, iba preto, aby zarábal majitelovi prachy a teraz to riadne posral.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
16. 1. 2021 23:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Siebenburgen: Tvoj konec sa mi lúbi, tiež si ho taký spravím :D
Podľa mňa si povedali spravíme mesto a potom vymyslíme príbeh a tak začali vytvárať mesto a zrazu si uvedomili, že zabudli na príbeh, tak niečo začali tvoriť, no nieje vlastne dokončení, lebo to už potrebovali vydať.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
10. 11. 2020 14:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Mať Xbox od Rocka by mohol mať fakt zaujímavú hodnotu pre zberatelov, takže by sa kludne mohlo stať, že ju niekdo čmajzne a bude mať doma.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
17. 7. 2020 15:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Samozrejme, že to zakázali, čo keby totiž mladý zistili, aký bol v skutočnosti nacizmus a začali by si pokladať nevhodné otázky typu: Počkať, veď ten nacizmus sa podobá na tú našu modernú demokraciu, znamená to teda, že nemáme slobodu a že v skutočnosti žijeme v diktatúre?!
PS: Presne takto to vyzerá, keď jedna jediná korporácia rozhoduje o tom, čo je pre ľudí na celom svete dobré a čo nie, bez akéhokoľvek záujmu o pluralitu názorov.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
23. 6. 2020 14:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Je to pekné, pokiaľ máte radi veci, na ktoré vám padá prach, jasná kúpa :D

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
3. 6. 2020 17:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Herné firmy si robia pekné PR nič iné a rasistické mimovládky, skrívajúce sa za boj proti rasizmu sa zase raz nabalia.
Skúste v amerike povedať, že ste biely heterosexuál a ste na to hrdí, to by bolo štekajúcich magorov o rasizme.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
22. 11. 2020 16:31

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Superman25: Z pár neznámich černochov robia veľké hviezdy lebo teraz je moderné všade strkať černochov lebo blm.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
16. 1. 2020 15:28

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@veselykralicek: Presne tak :D

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
23. 6. 2020 13:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Terepin: Tej nálepky sa v Usa už nikdy nezbaví, vždy to niekto vytiahne.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
20. 5. 2020 13:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Ocelotr NN: Že by Red Alert ako strielačka ala COD?!

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
1. 4. 2019 12:50

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Masarkavtrenyrkach: Podľa všetkého ide skôr o to, aby si prežil určitý príbeh, alebo zážitok, takže to vlastne ani neni moc hra, takže každý "hráč" s tým môže mať trochu problém, pretože to vlastne neni ani moc hra a moc tam neni čo hrať, ale skôr prežívať.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
25. 3. 2019 20:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@kulisak: Hráč si má položiť jedinú otázku: Chcem to hrať, áno alebo nie?!

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
16. 2. 2019 14:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Nádherná grafika

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
16. 1. 2020 15:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ekšn film inšpirovaný šialenými strielačkami ok berem :D

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
15. 1. 2020 19:15

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Keď si predstavím hentai mangu ako video v tejto grafike fuuuu utekaj Jill aj tak mi neutečeš :P

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
21. 11. 2018 20:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Takže to vyzerá na ekšn fantasy Bčko :D

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
19. 11. 2018 16:26

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@qwe5: Nie, podľa všetkého sa jedná o Londýn, kde už dnes žije väčšinou už čierny a moslimovia, pričom sú na dávkach, nič nerobia, iba hrajú na psku alebo xboxe a ničia svoje okolie, keď sa im čokoľvek nepáči, alebo sú nespokojný s tým, že im nieje okamžite vyhovené. Aspoň tak to popisoval jeden Slovák žijúci v Londýne, v jednom internetovom rádiu na tému imigranti, domáci a biely odtiaľ utekajú.

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
3. 10. 2019 09:58

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

V tejto grafike by som chcel vidieť nejaký kreslený seriál, povedzme desať dielny, 20-30min jedna časť, v štýle anime, ktorý by pokryl celé povstanie, pričom by to bolo 18+

Drotman
Drotman
Level 11 Level 11
14. 11. 2018 10:21

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Maj sa Stan a uži si ten dôchodok, veď Bohovia nepatria na Zem, ale na nebesia.

Reklama
Reklama