Hrej.cz Článek

Soutěžte s novým Hrej o smartphone VIVO Y70!

redakce
Redakce
12. 4. 2021 17:45 77 Sdílej:

Start nového webu vnímáme jako velkou událost, proto jsme se rozhodli podpořit tento slavnostní okamžik soutěží, do níž se můžete zapojit i vy.

Reklama
Reklama

Co bude vaším úkolem? S novým webem přichází svěží design, zbrusu nové logo a celá řada dalších novinek, které by vám měly čas strávený na Hrej.cz výrazně zpříjemnit. Zkuste nám v komentáři pod tímto článkem napsat, co se vám na nových stránkách nejvíce líbí. Pro komentování se zaregistrujte, pokud zatím účet na Hrej.cz nepoužíváte. Můžete tak učinit v pravém horním rohu stránky.

Výherce bude náhodně vylosován ze všech odpovědí v komentářích pod článkem. O co hrajeme?

Smartphone VIVO Y70 Gravity Black
Chytrý telefon opatřený 6.44" AMOLED bezrámečkovým displejem s technologií NXTVISION. Uvnitř se skrývá 8jádrový procesor Snapdragon 665, 8 GB operační paměti a úložiště o velikosti 128 GB. Telefon disponuje trojicí čoček, které na přední straně doplňuje 16 Mpx fotoaparát. Potěší také baterie s kapacitou 4 100 mAh.

Soutěž poběží od 12. 4. do 26. 4., vítěze oznámíme v samostatném článku a následně zašleme cenu.

Přejeme hodně štěstí!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz