Hrej.cz Novinka

Vyhlášení vítěze soutěže o smartphone VIVO Y70

tadeas-pepr
Tadeáš Pepř
29. 4. 2021 11:39 Sdílej:

V jedné ze soutěží připravených ku příležitosti spuštění nového webu Hrej.cz jsme pro vás připravili smartphone VIVO Y70, jednu z žhavých mobilních novinek na trhu. Termín soutěže je za námi a nezbývá nic jiného, než z vašich příspěvků vybrat vítěze!

Reklama
Reklama

VÍTĚZEM SOUTĚŽE HREJ O SMARTPHONE VIVO Y70 JE

Vítězi jsme na mailovou adresu zaslali informace týkající se výhry. Všem účastníkům soutěže děkujeme za zájem, a nevěšte hlavu. V startovacím boxu už čekají další soutěže o hodnotné ceny.


JAK JSME SOUTĚŽILI?

Co bude vaším úkolem? S novým webem přichází svěží design, zbrusu nové logo a celá řada dalších novinek, které by vám měly čas strávený na Hrej.cz výrazně zpříjemnit. Zkuste nám v komentáři pod tímto článkem napsat, co se vám na nových stránkách nejvíce líbí. Pro komentování se zaregistrujte, pokud zatím účet na Hrej.cz nepoužíváte. Můžete tak učinit v pravém horním rohu stránky.

Výherce bude náhodně vylosován ze všech odpovědí v komentářích pod článkem. O co hrajeme?

Smartphone VIVO Y70 Gravity Black
Chytrý telefon opatřený 6.44" AMOLED bezrámečkovým displejem s technologií NXTVISION. Uvnitř se skrývá 8jádrový procesor Snapdragon 665, 8 GB operační paměti a úložiště o velikosti 128 GB. Telefon disponuje trojicí čoček, které na přední straně doplňuje 16 Mpx fotoaparát. Potěší také baterie s kapacitou 4 100 mAh.

Soutěž poběží od 12. 4. do 26. 4., vítěze oznámíme v samostatném článku a následně zašleme cenu.

Přejeme hodně štěstí!

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz