vedmakuv-bestiar
The Witcher 2: Assassins of Kings Článek Vědmákův bestiář

Vědmákův bestiář

Ondřej Hrabec

Ondřej Hrabec

16. 5. 2011 22:00 4
Reklama
Reklama

Potloukajíce se krajem dopouští se bosorák hanebné lichvy na lidech poctivých a důvěřivých. Označujíc sebe za hubitele všemožných planetníků nadpřirozených, lovce vervolfů a přemožitele vampýrů obírá prosťáčky o poslední groš.

Troll

Vědmákův bestiář

Manželská soužití trollů bývají jednoduchá, ale velmi stabilní. Stačí nakrmit trochou čerstvých vnitřností a všechny hádky rychle uhasínají. Úmrtí jednoho z partnerů však řeší nadužíváním tvrdého alkoholu, který je potopí na společenské… ehm živočišné dno.

Velký ohnilec

Vědmákův bestiář

Světoznámí lingvisti se shodli, že původ jména bestie Velký ohnilec pravděpodobně nepochází od vznešeného plamenu ohně, nýbrž z ohnívání a to patrně ve velkém. Aspoň vidíte výsledky nezodpovědného zanedbávání pohřbívání.

Nekkerský válečník

Vědmákův bestiář

Geralt má někdy tendence vést trochu samoúčelné rozhovory. Zde můžete vidět demografické sčítání nekkerů. Z mlčenlivého zírání stvůry je jasné, že by se jako sčítací komisař příliš neuživil.

Utopenec

Vědmákův bestiář

Je libo Utopenec s cibulí? V Zaklínači 2 se vždy nějaký koupe okolo. Pozor ale na to, aby nebyl moc proleželý.

Přeludy

Vědmákův bestiář

Pravopisný problém v skloňování množného čísla Přízraky nebo Přízraci (rod mužský životný/neživotný nebo spíš nemrtvý?) autoři vyřešili jejich pojmenováním jako Přeludy. Počkat, Přeludi taky nezní zle. Každopádně není jasné, k čemu potřebují ty lucerničky, že by strach ze tmy?

Krabopavouk

Vědmákův bestiář

Láska nezná hranic. Zřejmě to platí i pro tak odlišné druhy jako je pavouk a krab. Po detailech milostného aktu však raději nebudeme pátrat.

Kajran

Vědmákův bestiář

V boji s ohromným Kajranem jsem si narovinu nebyl jistý, kterou svou částí je ke mně otočený čelem.

Draug

Vědmákův bestiář

Draug se jako velký duch zemřelého vojevůdce baví pořádáním nekonečných bitev. Jedná se o opravdového nadšence, protože tak činí s velkou vážností a předstíraným napětím, i když se výsledek neustále opakuje.

Drak

Vědmákův bestiář

Geralte, kuk na draka. Draku, kuk na Geralta.

Vědmákův bestiář

Souboj pohledů drak nevydržel a uchýlil se k nefér plamennému projevu, což Geralt musel řádně okomentovat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz