Týdenní souhrn - Geralt se vrací
i Zdroj: CD Projekt
Novinka Týdenní souhrn - Geralt se vrací

Týdenní souhrn - Geralt se vrací

Radek Raudenský

Radek Raudenský

18. 11. 2022 13:37

Minulý týden neměl žádné zásadní novinky, dočkali jsme se ale několika menších zajímavých oznámení. Kromě next-gen aktualizace Zaklínače 3 či deskové hry podle Heroes of Might and Magic 3 jsme se ale věnovali také Bulánkům.

Reklama

JAK JSME HODNOTILI

Minulý týden se Tadeáš pustil do velice očekávané detektivky Pentiment, která dopadla velice dobře. Radek zase doháněl resty v Ghostbusters: Spirits Unleashed a Aleš si popovídal se zakladatelem české pobočky Bagira Systems, která tvoří pokročilé vojenské simulátory.

Chceš-li mír, připravuj válku – s Ondřejem Podhorným o výrobě nejen vojenských simulátorů v Bagira Systems

DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI

Zajímavostí byla celá řada. Dead Island 2 nakonec únorové vydání nestihne, vývojáři prý potřebují více času na vývoj. PSVR 2 spustilo předobjednávky, díky čemuž jsme se dozvěděli i českou cenu, Remedy zase potvrdilo vývoj druhého dílu Control. Battlefield 2042 oficiálně zamíří do Xbox Game Pass a Netflix odhalil trailer pro seriál The Witcher: Blood Origin.

O ČEM JSME DISKUTOVALI

V hPodu #872 se Tadeáš a Radek pouští do rozboru WRC Generations, závodních her pod záštitou EA a současnosti i budoucnosti Call of Duty. Nakonec padne velmi masité knižní doporučení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz