Upgradujte svůj počítač s novou generací AMD Ryzen a NVIDIA GeForce RTX na TSBohemia.cz!
i Zdroj: AMD
Novinka Upgradujte svůj počítač s novou generací AMD Ryzen a NVIDIA GeForce RTX na TSBohemia.cz!

Upgradujte svůj počítač s novou generací AMD Ryzen a NVIDIA GeForce RTX na TSBohemia.cz!

Komerční sdělení
17. 11. 2022 21:08

Konec roku tradičně znamená oznámení další generace hardwarových komponentů, které budou určovat sílu další generace počítačů. Ani letošní rok nebyl výjimkou a opět jsme se dočkali masivního posunu výkonu. Právě na ty, kteří hledají ty nejnovější komponenty, myslí i náš partner TSBohemia.cz, který všechny zásadní komponenty už naskladnil či naskladňuje.

Reklama

Samozřejmě tak už můžete nakoupit novou generaci AMD Ryzen, které zkrátka v tuto chvíli dominují. Na stránkách je prozatím dostupná omezená nabídka, která se ale už brzy rozšíří. V tuto chvíli si můžete koupit například Ryzen 9 7950X s 16 jádry a 32 vlákny a maximální frekvencí neuvěřitelných 5,6 GHz.

Ve vyšší střední třídě pak nalezneme Ryzen 7 7700X s 8 jádry a 16 vlákny, které nabídnou frekvenci 5,4 GHz. Nakonec se můžeme podívat i na střední třídu v podobě Ryzen 5 7600X, který nabídne 6 jader a 12 vláken, zde se frekvence vyšplhala na 5,3 GHz. 

Když už budeme vylepšovat procesor, je také čas na novou grafickou kartu. I tady TSBohemia.cz nabízí celou řadu výkonných grafických karet NVIDIA GeForce RTX, včetně nové řady 4090. Do nabídky tak ještě před oficiálním spuštěním prodeje zařadila třeba GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4090 v čele s Gaming OC 24G. Pokud vám ale stačí současná a stále extrémně výkonná generace 3000, můžete sáhnout třeba po MSI GeForce RTX 3080 Ti SUPRIM X. K vybraným grafickým kartám navíc dostanete také hru Warhammer 40,000: Darktide - Imperial Edition.

Tak co, není čas na upgrade?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz