Článek Oficiální PlayStation 2 Magazín - číslo 48

Oficiální PlayStation 2 Magazín - číslo 48

Farid

Farid

13. 2. 2006 23:22
Reklama

Únor byl ve světě playstationových her bohatý na události, novinky a všelijaké další atrakce. Věřím, že nový PS2 Magazín jen věrně odráží štědrost tohoto měsíce. Přichystali jsme hned několik velkých recenzí na velice očekávané tituly, rozjeli novou rubriku o PS3 (protože čas se krátí) a vyrobili již druhý bonusový magazín.

TNT

Stránky novinek zahajuje pohled na první screenshoty z The Da Vinci Code. Stihli jsme také první informace a obrázky ze Super Monkey Ball Adventure (úplně jiné pokračování, než byste čekali), zvěsti o konverzi GTA: Liberty City Stories pro PS2 či legrácku na hororové téma Rule Of Rose.

Monitor

Po preview smršti z lednového čísla se Monitor vrací do normálního režimu. Mezi nejžádanějšími hrami (jedná se demokratickou rubriku reagující na hlasování čtenářů) skončily Driver: Parallel Lines, The Godfather či FIFA Street 2. Za zmínku určitě stojí také hands-on dojmy ze simulátoru žraloka Jaws: Unleashed či fotoalbum věnované Projectu Zero 3.

Velké články

První screenshoty a hands-on dojmy z docela výjimečné závodní arkády OutRun 2006: Coast 2 Coast vyplňují část prostoru mezi Monitorem a recenzemi. Druhou půlku jsme pak věnovali „kronice“ Pro Evolution Soccer, prvnímu dílu z chystaného seriálu podrobně mapující nejzajímavější playstationové série. Mohu prozradit, že na březen chystáme kroniku série WWE SmackDown.

Recenze

Na prvním místě je v souladu s obálkovým motivem přirozeně Black, neuvěřitelně pohledná střílečka, která překoná vaše představy o tom, co je na šest let starém hardwaru možné. Další dvě čtyřstránkové recenze jsou věnovány 24: The Game (zajímavá akce podle TV seriálu) a TOCA Race Driver 3 (poctivý kus pro závodní fajnšmekery). Ostatní recenze? Je jich poměrně dost, když vyjmenuju jen ty dvoustránkové, tak: Harvest Moon, We Love Katamari, Urban Reign, Mark Ecko’s Getting Up.

PlayStation 3 a PSP

Nová rubrika, která bude pravidelně sledovat novinky kolem PS3, se rozprostírá na celých šestnácti stranách. A aby byla její premiéra co nejpůsobivější, věnovali v rozsáhlých textech třem výbušným next-gen projektům. Jsou to válečná FPS Medal Of Honor: Airborne, horor naruby Possession a Unreal Tournament 2007. Další část OPS2 se již tradičně zabývá handheldem PSP. Za zmínku tu rozhodně stojí dvoustránkový „focus“ o Killzone: Liberation.

DVD

Sice nepočetná ale zato vysoce kvalitní sestava demoverzí, tak lze charakterizovat obsah nejnovější hratelné přílohy OPS2, kterou se podařilo hochům ze Sony dát dohromady. Ukázkově si můžete vyzkoušet Black, 24: The Game, Shadow Of The Colossus, Ico (u příležitosti nové reedice) a pozoruhodnou adventuru Fahrenheit.

Bonus: levné hry

Po návodové knize jsme v rámci bonusového programu tentokrát vsadili na průvodce trhem levných her. Miničasopis v rozsahu 38 stran si především klade za cíl poskytnout kompletní přehled budgetových PS2 her na českém trhu, přičemž každé z nich je věnována krátký hodnotící popis. Vedle toho tu najdete další související informace, například tipy jak prodávat a nakupovat v bazarech.

Poznámka: OPS2 č. 49 vyjde 15. března 2006. Připravujeme například recenze Project Zero 3, Driver: Parallel Lines či OutRun 2006 a masivní preview na hry Yakuza a Scarface.

Podrobný obsah OPS2 najdete zde.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama