level-148-ve-znameni-world-of-warcraft
Článek Level 148 ve znamení World of Warcraft

Level 148 ve znamení World of Warcraft

Blixa

Blixa

18. 1. 2007 23:22 17
Reklama

RECENZE
Level 148 ve znamení World of Warcraft
i Zdroj: Hrej.cz

Leden nelze považovat za měsíc, který by byl počítačovým hráčům zrovna nakloněn. Většina hitů vyšla před Vánoci, případně byla odložena na jaro a začátkem roku se nic moc neděje. Letošní rok je ale výjimkou. Spuštění se dočká jeden z nejočekávanějších datadisků všech dob – expanze The Burning Crusade do MMORPG World of Warcraft. Level samozřejmě nemůže stát mimo, a tak vám kromě recenze a obálky přinášíme i obří 14stránkové téma na kterém se podíleli prakticky všichni aktivní hráči WoW z okolí naší redakce. Článek ale není určen jen jim podobným existencím, ale prakticky každému, kdo se zajímají o fenomén online her.

Život ale není jen o jedné hře, i když jsou mezi námi ti, kteří si to myslí. V Levelu 148 tak recenzujeme i další hry s nimiž můžete vykročit do nového roku a kupodivu nejde o žádné špatné kousky. Podívali jsme se na zoubek například hrám jako Battlestations: Midway, UFO Afterlight, Sam & Max: Episode 2, Star Trek Legacy a mnoha dalším. Celkem je pro vás připraveno 19 recenzí, což je na leden přeci jenom celkem slušné číslo.

INVAZE 2006

Kromě všech pravidelných rubrik, na které jste již dlouho zvyklí, najdete uvnitř Levelu 148 i jednu neobvyklou část. Týká se ankety o nejlepší hry roku, kterou jsme se rozhodli po letech pořádně inovovat. Nově nese název INVAZE 2006 a jde o skutečně ambiciózní projekt. Bližší informace jsme najdete jednak v Levelu a jednak odedneška i na Hrej pod tímto odkazem.

DVD A

V roce 2007 vám hodláme přinést nejen 13 čísel zajímavého čtení o počítačových hrách, ale i 26 DVD napěchovaných až po okraj plnými hrami, demoverzemi, trailery, updaty a pochopitelně i videi, které vyrábíme přímo v redakci. To vše samozřejmě v maximální možné kvalitě – v lednovém čísle si tak můžete vychutnat plnou verzi vynikající stealth akce Thief 3: Deadly Shadows, u níž nechybí ani česká lokalizace!

DVD B

Na videoDVD vám pak přinášíme téměř pět hodin videa, které jsme opět vyrobili přímo v redakci a jde tudíž o exkluzivní materiály, jejichž obdobu nikde na internetu nenajdete. Tentokrát očekávejte 15 videorecenzí, rozhovor s Danem Vávrou, videotéma World of Warcraft, Level TV, retro téma Myst a 10 let starý Level nebo hardware témata o PlayStation 3 a Wii. A samozřejmě také tradiční do češtiny přeložené machinimy, making of videa, filmové trailery a redakční Prostřižiny.

Vstupte do roku 2007 s novým Levelem. Vychází právě dnes, s plnou hrou Thief 3 v češtině a celou řadou dalších lákadel! Jeho kompletní obsah najdete na této stránce.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama