Článek LEVEL 146: Commandos 3 a vánoční nákupy

LEVEL 146: Commandos 3 a vánoční nákupy

Blixa

Blixa

15. 11. 2006 23:21 18
Reklama
Reklama

Levelu s pořadovým číslem 146 čeká na stáncích již ode dneška. Víkend prodloužený státním svátkem si tak budete již moci užít ve společnosti 132 stran plných informací o hrách a dvou DVD, na kterých opět najdete nejen plnou hru a dema, ale i exkluzivní videa vyrobená přímo redakcí. Pojďme se na to podívat podrobněji...

RECENZE

Na obálce trůní motiv ze strategie Warhammer: Mark of Chaos, kterou uvnitř časopisu samozřejmě recenzujeme, nutno podotknout, že jako první v ČR. Čtyřstránkový článek Michala Rybky vás seznámí se vším podstatným. Celkový počet recenzí v tomto čísle ale přesahuje dvacítku, a tak je jasné, že nechybí ani další velké hity aktuálního vánočního trhu. Předpokládáme, že i vás budou zajímat tak očekávané tituly jako Neverwinter Nights 2, Need for Speed Carbon, Pro Evo 6, Armed Assault, Splinter Cell Double Agent, Battlefield 2142 a další. Co říkáte?

TÉMA ČÍSLA

Téma čísla je tentokrát trochu netradiční. Rozhodli jsme se totiž poradit vám v jakém z internetových obchodů nakupovat hry. V nejrozsáhlejším testu tohoto druhu u nás jsme vybrali deset internetových shopů, objednali z nich hry a na vlastní kůži tak otestovali jejich serióznost a fundovanost. Pokud tedy před Vánoci uvažujete o dárku v podobě počítačové hry, neměli byste náš článek minout. Upozornit musíme ještě na doplňující tématické video na našem DVD, kde vás seznámíme s našimi tipy na zajímavé hry pod stromeček.

PRAVIDELNĚ...

Novinková a preview rubrika je naopak trochu štíhlejší než obvykle, nával předvánočních recenzí zkrátka nelze zastavit. I tak se ale dozvíte zajímavé informace o novém projektu firmy Bethesda Rogue Warrior, v preview na přání se můžete prohrabat novými informacemi o S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl a doporučit vám můžeme ještě exkluzivní povídání o adventuře A Vampyre Story. Z dalších pravidelných rubrik vyzdvihněme třeba článek o Xboxu 360, making of Boulder Dash a hromadu předvánočních soutěží o zajímavé ceny.

DVD A

Datové části našich dvou DVD dominuje plná verze vynikající taktické akce Commandos 3: Destination Berlin v české verzi, která vám určitě vydrží na mnoho prodlužujících se nocí. Nechybějí samozřejmě ani demoverze (Need for Speed Carbon, PES6, Anno 1701, Medieval 2: Total War a mnoho dalších) a ostatní klasické soubory, na které jste zvyklí.

DVD B

Stejně tak doufáme, že už jste si zvykli na unikátní a k prasknutí nacpanou video část našich DVD. Tento měsíc budete postaveni před úkol probrat se více jak čtyřmi hodinami původních redakčních videí a samozřejmě i hromadou trailerů. Kromě nové Level TV (trailer) na vás čekají videorecenze (Neverwinter Nights 2, PES6, Dark Messiah a mnoho dalších), prezentace Fable 2, povídání Honzy Herodese a Radka Friedricha nad deset let starým Levelem, tři machinimy a další a další libůstky. Určitě se máte na co těšit.

Kompletní obsah Levelu 146 se dvěma DVD najdete na této adrese.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz