level-144-zabijak-dinosauri-a-premiera-2-dvd
Článek Level 144: Zabiják, dinosauři a premiéra 2 DVD!

Level 144: Zabiják, dinosauři a premiéra 2 DVD!

Blixa

Blixa

22. 9. 2006 22:23 20
Reklama

Tak a je to za námi. Level 144, který na vás bude tento pátek číhat na stáncích je v mnohém výjimečný, ovšem jedna novinka hraje jasně prim – po několika zkouškách jsme zahájili pravidelné vydávání časopisu se dvěma DVD! Jde samozřejmě o velký skok ve vývoji časopisu a výroba videomateriálů, které budou z velké většiny druhé DVD zaplňovat nebude vůbec jednoduchá. Protože vám ale nechceme nabízet jen obyčejný výčet typu "co internet dal", není jiné cesty. A co všechno jsme na vás tedy tentokrát přichystali?

RECENZE 

Léto je již pomalu v trapu a probuzení herních distributorů znamená i tradiční přetlak v rubrice recenzí. Ten byl tentokrát tak markantní, že jsme byli nuceni odložit tradiční téma až do dalšího čísla a věnovat vzniklý prostor nově vycházejícím hrám. První na řadě je exkluzivní recenze na strategii Paraworld, které se chopil Honza Horčík a na čtyřech stranách popisuje svůj názor na tuto dinosauří variaci na slavný Warcraft. V recenzích se ale setkáte i s dalšími hity: jsou tu dvě výborné adventury, Broken Sword: The Angel of Death a Tunguzka: Přísně tajné. Dále plejáda sportovních titulů od EA Sports, čítající FIFA 07, NHL 07, NBA Live 07 a Tiger Woods 07. A v neposlední řadě musíme jmenovat i recenze na překvapivě úžasnou Joint Task Force, očekávaný Just Cause, skvělé LEGO Star Wars 2 a roztomilé The Sims 2: Mazlíčky. 

PREVIEW & NOVINKY 

Rozsáhlá je i novinková a preview rubrika, kde vás seznámíme s našimi dojmy z lipské Games Convention 2006. Na řadu přichází Half-Life 2: Episode 2, Command & Conquer 3, Assassin’s Creed, Stranglehold, World of Warcraft: Burning Crusade a další hitovky. V profilové rubrice jsme si pak povídali s autory Just Cause z Avalanche Studios.

1. DVD 

Na DVD na vás číhá číslo 47. Jak jsme minule slíbili, jako plnou hru vám tento měsíc přinášíme vynikající stealth akci Hitman: Contracts v české verzi. Navrch jsme přihodili ještě volně šiřitelnou, ale objemově pro mnoho lidí neúnosnou multiplayerovou FPS F.E.A.R.: Combat. A samozřejmě i aktuální dema (mimo jiné FIFA 07, Company of Heroes, Just Cause a mnoho dalších), updaty, modifikace, freeware hry a software – zkrátka pravidelný nášup souborů, na které jste zvyklí.

2. DVD 

A co si přehrajete ve svém DVD přehrávači z našeho premiérového video DVD? Co třeba šest videorecenzí (Just Cause, LEGO Star Wars 2, El Matador, atd.)? Nebo snad šestnáct prezentací z Games Convention 2006 (Gothic 3, Command & Conquer 3, Spore, Pro Evo 6, atd.)? To je samozřejmě na vás. Co ale určitě minout nesmíte je čtvrthodinová prezentace Willa Wrighta z GC 2006 s českým dabingem a exkluzivní rozhovory s Jaromírem Bosákem, Jane Jensenovou (Gabriel Knight, Gray Matter) a Stefanem Lampinenem (o Xbox 360 v ČR). A celou tu videománii pak můžete ukončit s pravidelnou Level TV (ukázka) a třiapadesáti nejnovějšími trailery!

Kompletní obsah Levelu 144 najdete na této adrese

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz