konference-nintenda-na-games-convention
Článek Konference Nintenda na Games Convention

Konference Nintenda na Games Convention

Farid

Farid

22. 8. 2006 22:21 14
Reklama
Reklama

11:22 - Moderátor se loučí a zásadní informace zůstávají stále utajeny. Fňuk... Naděje ještě žije v tiskové zprávě?! Komentář Pavla Dobrovského: "CENSORED". Loučím se s vámi z Lipska. Zůstaňte naladění na frekvencích Hrej.

11:16 - slovní oznámení fungl nového titulu pro Wii: Batallion Wars 2. Armádní akci dobře znají majitelé GameCubu. Následuje propagační video k ovladači zachycující spoustu hezkých lidí v akci s wiimotem. V prostřizích vidíme ukázky z her. Jedna závodní nápadně připomíná Burnout. Super Mario Galaxy láká všechny příznivce legendárního instalatéra. Metroid Prime 3 vypadá lákavě. Série sportovních ukázek: stolní tenis, lehká atletika, baseball... Red Steel od Ubisoftu vybízí k nindžovskému soustředění a vrcholem je samozřejmě rybaření v nové Zeldě.

11:14 - Ano, je to opravdový nástupce našeho milovaného Mario Smash Football! Hra v poli je s ovladači Wii záměrně pomalejší. Zajímavě jsou řešeny "superstřely", kdy hráč ovládá brankáře pomoci ovladače a musí chytat prudké míče.

11:09 - Hráč číslo šestnáct z FC Barcelona potvrzuje v reklamním spotu, že s Wii je zábava. Stylově následuje představení Mario Strikers Charged, kde se utkají týmy Maria a Bowsera. Evidentně jde o druhý díl Mario Smash Football, který je optimalizován pro ovládání na Wii. Trochu ožíváme.

11:07 - Tenis naštěstí skončil, podle moderátora šlo o wunderbar zážitek. Následuje vodopád slovního ujištění, že tenis není jedinou sportovní hrou na Wii. Opět wunderbar.

11:05 - Promarněný matchpoint, my se trochu nudíme a uvažujeme, zda se dnes dozvíme datum uvedení a cenu Wii?

11:03 - Bude předvedena hra z cyklu Wii Sports, Tennis. To ale už známe z E3 a tam jej předváděli borci poněkud těžšího kalibru.

10:59 - Na jevišti se shromažďují "obyčejní hráči". Thomasovi je sedm a tomu staršímu jedenadvacet. Teď zřejmě předvedou, jak snadné je ovládat hry pomoci gyroskopického ovladače. Teď ještě přichází na scénu paní Doris a tvrdí, že by si to ráda taky vyzkoušela. Moderátor se ze slušnosti neptá na její věk, ale tipl bych si, že už má vnoučata.

10:57 - Organizátoři zjistili, že se z názvu "Wii" dá dělat legrace a právě to na jevišti předvádějí.

10:55 - Moderní capoeira představení na jevišti - čtyři tanečníci v bílem kolem sebou máchají Wii ovladači. Tím je zřejmě zahájena sekce věnovaná příští konzoli Nintenda.

10:54 - Začíná upoutávka jedné z nejočekávanějších DS her - Legend Of Zelda: Phantom Hourglass. Vše probíhá bez jakéhokoli komentáře. Prostě takové to: těšte se.

10:52 - Cca dvouminutový sestřih chystaných DS her: Donkey Kong 2, 42, Pokemon Mystery Dungeon, Yoshi's Island 2, něco japonského ve 3D připomínající Tenchu, adventurně působící Hotel Dusk, nový Starfox ve 3D a z boku viděnýTomb Raider Legend. Pěkné...

10:47 - Evropská premiéra Nintendo DS v růžovém provedení!! :-) K prezentaci dámské odrůdy handheldu patří i krásná dáma v růžovém. Jméno opět netuším, ale je to prý topmodelka. Podle "hereckého" projevu věřím, že to opravdu topmodelka je. Komentář Pavla Dobrovského: "Někde vyhrabali německou Cameron Diaz..." Nintendo DS Pink bude k mání od 27. 10. 2006.

10:45 - Je oznámeno evropské vydání hry Actionloop, která rozšíří edici pro celou rodinu - Touch Generations. Vidíme však pouhé logo. To se zatím týká i dalších her, například právnické adventury Phoenix Wright 2.

10:41 - Je oznámeno, že v závěsu za hrami pro procvičení mozku (Brain Training), bude v Evropě uveden v říjnu i příbuzný produkt výuky angličtiny (na DS). Ukázkové demo: ženský hlas předčítá jednoduché věty a hráč je musí správně napsat stylusem.

10:39 - Právě na scénu nastoupila jakási televizní celebrita (omlouvám se, jména nestíhám) a hovoří o své lásce k Nintendo DS. Vše je doprovázeno klipem.

10:35 - Úvod probíhá v poněkud rozvláčném tempu. Uvítacího slova se ujal šéf německého Nintenda a shrnul úspěchy značky za poslední rok - přičemž zejména podtrhl fámozní nástup Nintendo DS.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz