INVAZE 2017
Invaze Článek INVAZE 2017

INVAZE 2017

redakce Hrej.cz

redakce Hrej.cz

22. 12. 2017 18:00 29

Ještě než se pustíte do rozbalování vánočních dárků, ještě než se spokojeně rozvalíte na kanapíčko, zakousnete se do cukroví libovolného typu a zasníte se u sněžné poetiky Třech oříšků pro Popelku, je třeba splnit ještě jednu hráčskou povinnost. Hovoříme samozřejmě o účasti v hlasování o posty těch nejlepších her letošního roku, tedy v INVAZI 2017. Očekáváme, že to letos bude skutečně lítý boj, protože horkých kandidátů v jednotlivých kategoriích je opravdu hodně.

Reklama
Reklama

ŽÁDNÉ RAZANTNÍ ZMĚNY

Ani letos jsme v systému vyhlašování nepřistupovali k revolučním změnám. Opět platí, že redakční a komunitní část stojí vedle sebe a jednotlivé kategorie se nedublují. Jako již tradičně je pro hlasování v naší anketě zapotřebí vlastní Google účet. Žádné zvláštní změny nepostihly ani výčet kategorií, a to jak v redakční, tak v komunitní části. Znovu platí, že komunitní část se věnuje především konkrétním žánrům, některé kategorie opět spojují méně početné žánry, takže například horory a adventury naleznete pod jednou hlavičkou. Musíme se přiznat, že jsme letos znovu o něco výrazněji pocitili problém se zařazováním některých titulů do konkrétních škatulek. Zejména v kontextu akčních adventur a RPG jsme se nakonec řídili spíše vlastními pocity než jasně danými pravidly, protože linie se v tomto ohledu povážlivě rozmazávají. 

FANDI, ALE ZŮSTAŇ ČLOVĚKEM

Jsme upřímně zvědavi, jaké výsledky nakonec letošní ročník INVAZE přinese, zda se objeví nějaký nečekaný zvrat a jestli se zdánlivý outsider třeba dostane na stupně vítězů. Tak jako tak ale vždy mějte na paměti, že jako u všech podobných anket platí, že se nejedná o univerzální pravdu. Ty nejlepší herní zážitky si neseme každý sám v sobě a tím, že se jim třeba nakonec nedostalo uznání a vyzdvižení od ostatních, se jejich síla nijak neumenšuje. Pamatujte na to při debatách v diskuzích. V každé kategorii můžete volit jen jednou, v případě, že se váš kandidát nenachází v nabídce, máte možnost jej dopsat ručně. Poprosíme vás ale, abyste si napřed pečlivě zkontrolovali, zda se skutečně nenachází v již připravených nominacích, například v jiné kategorii.

Co se týče časového rozvrhu, již dnes v osm hodin večer zveřejníme výsledky první poloviny redakční části INVAZE 2017. Kromě dedikovaného článku si budete moci poslechnout speciální hPod, který naši obšírnou debatu nad nejlepšími příběhy, designem, grafikou, audiem a inovacemi zaznamenal. Přesně za týden pak zveřejníme výsledky druhé poloviny redakční části, k vyhlášení té komunitní dojde ve druhém týdnu příštího roku. Přejeme vám dobrý úsudek!

Loading...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz