Hrej.cz Článek

INVAZE 2013 - Druhé kolo

Redakce Hrej.cz
Redakce Hrej.cz
9. 1. 2014 23:49 12 Sdílej:
Reklama
Reklama

První kolo ankety INVAZE 2013 je úspěšně za námi, vřava o titul nejlepší hry uplynulého roku ovšem pokračuje právě teď! V nových kategoriích se o vaši přízeň utkají další velká jména, tentokrát z žánru sportovních her, akčních adventur, RPG a plošinovek.

Kategorie akčních her se nám příjemně rozrostla o množství titulů, které není radno přehlížet. Do této kategorie jsme tedy zařadili nejenom hrdlořezné střílečky z pohledu třetí osoby, ale také thrillery a rafinovanější příběhové záležitosti jako Tomb Raider či Grand Theft Auto V.

Při pohledu na počet her z minulého roku je zřejmé, že si rozhodně nemůžeme stěžovat na nedostatek třaskavé i rodinné zábavy. Vaše hlasy budou definitivním důkazem toho, že si vítězové své místo na výsluní opravdu zaslouží. Huuuráááá do boje!

Hlasování probíhá po dobu 33 hodin, anketa bude uzavřena v neděli 12. ledna v 06:00, vyhlášena bude v dopoledních hodinách!

NEJLEPŠÍ SPORTOVNÍ HRA

NEJLEPŠÍ AKČNÍ HRA

NEJLEPŠÍ PLOŠINOVKA

NEJLEPŠÍ RPG

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz