Ubisoft plánuje velkou konferenci pro téměř dvacet her, tvrdí Tom Henderson. Insider přináší rozsáhlou zprávu o plánech francouzského vydavatele
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Ubisoft plánuje velkou konferenci pro téměř dvacet her, tvrdí Tom Henderson. Insider přináší rozsáhlou zprávu o plánech francouzského vydavatele

Ubisoft plánuje velkou konferenci pro téměř dvacet her, tvrdí Tom Henderson. Insider přináší rozsáhlou zprávu o plánech francouzského vydavatele

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 3. 2022 10:47 2

Svět insiderů očividně zažívá velkou (r)evoluci. Zatímco dříve nám exkluzivní informace přinášel především Jason Schreier, jeho roli nyní přebírá Tom Henderson. Ten po únicích vztahujícím se k sériím Call of Duty a Battlefield přináší svou asi nejrozsáhlejší zprávu, která se vztahuje ke hrám od Ubisoftu.

Reklama

  • Tom Henderson vydává velkou zprávu vztahující se k plánům Ubisoftu
  • Ten chce letos uspořádat velkou konferenci, kde odhalí detaily k téměř dvěma desítkám her
  • Novinky rozdělíme do tematických článků

Ten má v tuto chvíli pracovat na několika desítkách projektů, přičemž pro tento rok chystá oznámení či informace vztahující se k téměř dvaceti z nich. Tyto informace ale nechce poskytovat po kouskách, pro letošní rok si tak francouzský vydavatel přichystal velkolepou akci. Ta by se měla uskutečnit ještě před E3, kvůli nejisté situaci ve světě ale zatím stále není jisté, kdy se konference uspořádá.

Henderson následně přináší informace a detaily ke všem hrám, které by se na akci měly představit. My vám všechny informace předneseme v několika menších novinkách, kde se budeme snažit o tematické spojení. Předem upozorňujeme, že se jedná o čisté spekulace a Ubisoft nic ze zmíněného nepotvrdil. Je tedy nutné brát informace s nadsázkou.

Hned na začátek můžeme vypálit několik zkratkovitých informací o Avatar: Frontiers of Pandora. Dle Hendersona zatím není k dispozici dostatek informací, Ubisoft ale plánuje ukázat další segmenty ze hry, přičemž se pracuje na traileru. Massive Entertainment prý započalo s externím testováním hry a míří tak na plánované vydání ve fiskálním roce 2023.

Spoustu prostoru věnoval Henderson sérii Tom Clancy's. Na tu chce Ubisoft údajně dávat velký důraz, na konferenci by se mohly objevit všechny plánované tituly.

Prozatím neoznámenou novinkou má být pokračování Immortals Fenyx Rising i série The Crew.

Beyond Good and Evil 2, které existuje již více než dekádu, má být stále ve vývoji a Ubisoft ho chce konečně dokončit. Stejně tak i remake Splinter Cellu.

Tom Henderson nezapomněl ani na informace ohledně Assassin's Creed.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz