Beyond Good and Evil 2 má velké problémy, vývoj ale stál příliš mnoho na to, aby se hra zrušila, tvrdí Henderson
i Zdroj: Ubisoft
Beyond Good & Evil 2 Novinka Beyond Good and Evil 2 má velké problémy, vývoj ale stál příliš mnoho na to, aby se hra zrušila, tvrdí Henderson

Beyond Good and Evil 2 má velké problémy, vývoj ale stál příliš mnoho na to, aby se hra zrušila, tvrdí Henderson

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 3. 2022 13:23

Tom Henderson se ve své zprávě zmiňuje také o dlouho očekáváném titulu Beyond Good and Evil 2. Údajně by se hra, kterou nám studio potvrdilo už před více než dekádou, měla dočkat svého vydání, stejně tak i remake Splinter Cellu.

Reklama

  • Dle informací Toma Hendersona je vývoj Beyond Good and Evil 2 ve velkých problémech
  • I přes spekulace o zaseknutí se Ubisoft rozhodl pokračovat
  • Splinter Cell je stále na začátku vývoje

O Beyond Good and Evil 2 jsme za uplynulé roky slyšeli spoustu spekulací. Sám Henderson v listopadu tvrdil, že vývoj trpí na nedostatek kreativní vize a spoustu problémů. V té době několik vývojářů věřilo v to, že se Ubisoft rozhodne nakonec celý projekt zaseknout. Podle posledních informací ale vedení tvrdí, že do hry vložilo už příliš zdrojů a prostředků na to, aby se celý vývoj zrušil. Na plánované prezentaci se hra ale neobjeví.

Remake Splinter Cellu je prý ve velice rané fázi vývoje a vydání hry je ještě několik let vzdálené. Henderson ale spekuluje nad určitou formou propagace, například pomocí CGI traileru, který by se na prezentaci mohl objevit. 

Několik informací se objevuje také okolo kompetitivní hry Roller Champions. Ta byla údajně připravena na vydání a odklad vydání je tak nepochopeným záměrem. Vydání je očekáváno v rámci několika měsíců.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz