The Division Heartland by mělo vyjít v polovině tohoto roku. Následovat bude XDefiant, sérii nových Tom Clancy's stříleček zakončí Ghost Recon Frontline
i Zdroj: Ubisoft
Tom Clancy's The Division Novinka The Division Heartland by mělo vyjít v polovině tohoto roku. Následovat bude XDefiant, sérii nových Tom Clancy's stříleček zakončí Ghost Recon Frontline

The Division Heartland by mělo vyjít v polovině tohoto roku. Následovat bude XDefiant, sérii nových Tom Clancy's stříleček zakončí Ghost Recon Frontline

Radek Raudenský

Radek Raudenský

22. 3. 2022 11:27

Jedná z velkých značek Ubisoftu je franšíza Tom Clancy’s. Pod tu vydavatel napasoval hned několik různorodých her, kterým se do budoucna chce taktéž věnovat. Tom Henderson ve svém rozsáhlém reportu mluví hned o několika z nich.

Reklama

  • Henderson přináší několik informací o nadcházejících Tom Clancy's hrách
  • V současné chvíli se pracuje na třech velkých titulech, nejdříve se dočkáme Heartland
  • O všech hrách bychom měli slyšet na spekulované konferenci Ubisoftu

O The Division Heartland jsme v minulosti již informovali. Henderson prozradil nejen třídy postav, ale taktéž mapu či hlavní náplň hratelnosti. Free-to-play titul je dle testerů téměř připraven na vydání a Ubisoft by tak měl učinit v následujících měsících. Údajně půjde o první ze třech plánovaných FPS titulů. 

Ghost Recon Frontline se ve vývoji ještě chvíli zdrží. Na začátku tohoto roku proběhl uzavřený test, hráči ale hru kritizovali za nulové inovace a také za kontroverzní NFT. Dle Hendersona má být právě Ghost Recon tím hlavním tahákem technologie nezaměnitelných tokenů a Ubisoft zde plánuje vůbec největší integraci ze všech svých titulů.

I když se XDefiant vzdal značky Tom Clancy’s, inspirace celou sérií je ve hratelnosti vepsána. Jde o třetí FPS projekt, na kterém Ubisoft pracuje, přičemž opět půjde o free-to-play systém monetizace. V současné době probíhají rozsáhlé testy, do kterých se mohou zaregistrovat i hráči. I přes počáteční kritiku Henderson upozorňuje, že vývoj stále vede bývalý výkonný producent série Call of Duty Mark Rubin, do tvorby zároveň zasahují i současní tvůrci obsahu spojení s touto známou sérií od Activisionu. Vydání se nejspíše dočkáme na konci tohoto či začátku příštího roku.

Co se týče mobilní The Division hry, informace o ní jsou prý v poslední době velice zkratkovité. Údajně by k vydání mělo dojít po launchi Heartland a DLC pro The Division 2. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz