Platforma Assassin's Creed Infinity je stále v rané fázi vývoje, mezeru vyplní díl s podtitulem Rift
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed Novinka Platforma Assassin's Creed Infinity je stále v rané fázi vývoje, mezeru vyplní díl s podtitulem Rift

Platforma Assassin's Creed Infinity je stále v rané fázi vývoje, mezeru vyplní díl s podtitulem Rift

Radek Raudenský

Radek Raudenský

23. 3. 2022 14:39

Hendersonova zpráva okolo Ubisoftu obsahovala informace také o sérii Assassin’s Creed. Na budoucnost značky jsou fanoušci velice zvědaví, jelikož po posledním dílu Valhalla má Ubisoft tvořit něco úplně nového a nepokračovat v zaběhlém RPG open-world systému. To částečně potvrzuje i Henderson.

Reklama

  • Dle Toma Hendersona má do vydání platformy Infinity vyjít nová hra Assassin's Creed Rift
  • Nepůjde o plnohodnotnou hru, původně se projekt plánoval jako DLC k Valhalle

Ubisoft stále plánuje vydat masivní a ambiciózní projekt Assassin’s Creed Infinity, který vlastně stále nevíme, co doopravdy je. Dle Hendersona má velkou roli hrát Animus, díky kterému se hráči budou moci přesunout do kteréhokoliv zasazení budou chtít, projekt je ale údajně stále v rané fázi vývoje – a to i přes participaci studií Ubisoft Montreal a Quebec.

Ještě před Infinity by se tak měl nacpat Assassin’s Creed Rift. Ten má vyplnit onu mezeru mezi Valhallou a Infinity a jak už dříve potvrdil Jason Schreier, nepůjde o plnohodnotný Assasin’s Creed titul. K vydání by mělo dojít v roce 2023 a dle obou zdrojů, původně měl být Rift dodatkem pro AC: Valhalla. Další informace ale bohužel nemáme.

Tom Henderson ale o plánech Ubisoftu prozradil mnohem více. Všechny informace jsme zpracovali v tematickém článku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz