Ubisoft Massive oficiálně opouští jeho bývalý ředitel
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Ubisoft Massive oficiálně opouští jeho bývalý ředitel

Ubisoft Massive oficiálně opouští jeho bývalý ředitel

Radek Raudenský

Radek Raudenský

14. 3. 2022 09:10

Ubisoft Massive je pro vydavatele Ubisoft velice důležitým studiem. V minulosti zdejší vývojáři pracovali na sérii The Division, nyní se ví minimálně o dvou dalších projektech, a to nová Star Wars a Avatar hra. Švédská pobočka ale nadobro ztrácí velice důležitou součást svého úspěchu.

Reklama

  • David Polfeldt, bývalý ředitel Ubisoft Massive, studio oficiálně opouští
  • Důvodem jsou jeho organizační schopnosti a až příliš velký růst pobočky
  • Jeho další cesta není známá

David Polfeldt původně zastupoval pozici ředitele studia Massive, v polovině loňského roku si ale musel vzít pauzu. Důvodem byl „ohromující pocit zadostiučinění, zkrátka jako bych dosáhl všeho, čeho jsem si kdy přál“. Polfeldt si tak vzal půlroční sabatikl, aby si od všeho odpočal. Původním plánem byl návrat do Ubisoftu na jinou pozici, to se ale neděje.

V rozhovoru pro Hit Points totiž Polfeldt prozradil, že se do velkého studia už nechce vrátit. Důvod jeho vyčerpání byl i masivní růst Ubisoft Massive, přičemž Polfeldt tvrdí, že jeho manažerský styl je lepší pro menší týmy. To se pro více jak 700 zaměstnanců ve švédské pobočce příliš nehodí. Nyní se posune dál, přičemž půjde tam „kam mě vítr zavane“.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz