První fanoušci viděli nové Call of Duty. Šlo o mladé naděje draftu NFL
i Zdroj: Instagram / Ahmad Gardner
Novinka První fanoušci viděli nové Call of Duty. Šlo o mladé naděje draftu NFL

První fanoušci viděli nové Call of Duty. Šlo o mladé naděje draftu NFL

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

27. 4. 2022 10:00

Letošní pokračování série Call of Duty, s nejvyšší pravděpodobností druhý díl rebootované podsérie Modern Warfare, viděli první fanoušci. Vývojáři totiž hru představili za zavřenými dveřmi na draftu profesionální ligy amerického fotbalu NFL v Las Vegas. Jeden z draftovaných talentů Ahmad Gardner to potvrdil na svém Instagramu.

Reklama

  • Activision přivezl nové Call of Duty na draft NFL
  • Sportovci byli prý nadšení

První dojmy fanoušků, kteří zřejmě patří k vůbec prvním divákům hry, jsou pochopitelně pozitivní. Dle všeho šlo jen o trailer a sportovci neměli možnost nové Call of Duty přímo vyzkoušet. Konkrétně Gardner ale zmiňuje, že je hra “tak realistická, je to úplně šílené, a společně s tím vychází i Warzone 2”.

Starší spekulace hovoří o tom, že by hra měla skutečně navázat na mimořádně úspěšný reboot Modern Warfare z roku 2019. Příběh se tentokrát bude točit kolem války s drogovými kartely a navrátí se ikonické postavy. Nejčerstvější oficiální teasery to dokazují, objevuje se na nich oblíbený maskovaný hrdina Ghost. Dle některých zdrojů už první influenceři dostali pozvánky do playtestu hry, zatím ale není jasné, kdy proběhne. K oficiálnímu odhalení má dojít na konci května.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz